Hozzászólások ehhez: Boldog karácsonyt https://rezeda.blogin.hu/2024/12/23/boldog-karacsonyt-2/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 23 Dec 2024 13:50:10 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/12/23/boldog-karacsonyt-2/#comment-33163 Mon, 23 Dec 2024 13:50:10 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42208#comment-33163 Idén már nincs mit tennie.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/12/23/boldog-karacsonyt-2/#comment-33154 Mon, 23 Dec 2024 11:05:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42208#comment-33154 „Nos, a két állítás között nem tudunk felfedezni olyan kapcsolatot, amikor az egyik ne tagadná a másikat”

Szerintem van logikai kapcsolat, akkor lábalunk ki a háborúból, akkor lesz béke, amikor Kijev pusztulni fog. Kijev pusztulása hozza el a békét.
Addig, amíg ez a szeretetteljes, szaloncukorízű, áldott pillanat el nem jön, Orbánnak még sok álmatlan éjszakája lesz. De szerintem ő kifejezetten szereti ezeket a megoldásra váró feladatokat, ő addig él, amíg van mit csinálnia. Nyilván a béke pillanatában már azt is tudni fogja, hogy mi lesz a következő tennivalója, amivel jobbá teheti a világmindenséget.

]]>