Hozzászólások ehhez: Horthy kocsija és a MÁV rohadása https://rezeda.blogin.hu/2024/12/15/horthy-kocsija-es-a-mav-rohadasa/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 15 Dec 2024 06:57:36 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Kiss Erika https://rezeda.blogin.hu/2024/12/15/horthy-kocsija-es-a-mav-rohadasa/#comment-32929 Sun, 15 Dec 2024 06:57:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42157#comment-32929 Továbbra sem értem, hogy ha „Trianon ” nincs, akkor miért lenne jobb állapotban a MÁV. Akkor a teljes vonalat hagyták volna lerohadni, nem ekkora ” szarkupac ” ( lázárminiszterúrvéleménye ) lenne a teljesìtményük, hanem háromszor ekkora. Vagy Rejtő Jenő szavai motoszkálnak benne, hogy : ha egy ilyen kis álomáson ennyit lehet lopni, akkor képzelje el, mennyit lehet egy nagyon.

]]>
Szerző: Kiss Erika https://rezeda.blogin.hu/2024/12/15/horthy-kocsija-es-a-mav-rohadasa/#comment-32926 Sun, 15 Dec 2024 06:51:38 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42157#comment-32926 A váltóhibák miatt keletkezett károkat ( is ) ( filléres alkatrészek cseréjét is letiltotta a főméltóságútekintetesúr ) minimum a szakmailag és emberileg egyaránt alkalmatlan lázárnak kellene megtérìtenie a magánvagyonából, ami mellesleg szintén a miénk, mivel a közösből lopta fáradhatatlanul.

]]>