Hozzászólások ehhez: Unlak én benneteket, de nagyon https://rezeda.blogin.hu/2024/11/29/unlak-en-benneteket-de-nagyon/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 04 Dec 2024 22:39:43 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Littlehood https://rezeda.blogin.hu/2024/11/29/unlak-en-benneteket-de-nagyon/#comment-32560 Wed, 04 Dec 2024 22:39:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42088#comment-32560 Kedves Rezeda!
Várjuk a következô íràsát, olvasottságáról tanúskodó éles meglátásait, fanyar humorát, mely mögött emberség, realizmus és empàtia rejlik.

]]>
Szerző: PJ https://rezeda.blogin.hu/2024/11/29/unlak-en-benneteket-de-nagyon/#comment-32524 Tue, 03 Dec 2024 19:02:37 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42088#comment-32524 Mi történt Rezedával.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/11/29/unlak-en-benneteket-de-nagyon/#comment-32521 Tue, 03 Dec 2024 14:30:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42088#comment-32521 Válaszként erre: polyvitaplex

Milyen stílusos írói búcsú lenne. 🙂

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/11/29/unlak-en-benneteket-de-nagyon/#comment-32518 Tue, 03 Dec 2024 13:43:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42088#comment-32518 Remélem, hogy az „Unlak benneteket” Matolcsyék pofájára vonatkozik, nem pedig ránk, olvasókra.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/11/29/unlak-en-benneteket-de-nagyon/#comment-32509 Tue, 03 Dec 2024 07:45:41 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42088#comment-32509 Kedves Reezeda !

Mielöbbi gyógyulást kívánunk !

]]>
Szerző: Ficzko László https://rezeda.blogin.hu/2024/11/29/unlak-en-benneteket-de-nagyon/#comment-32506 Tue, 03 Dec 2024 07:22:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42088#comment-32506 Aggódok Rezedáért!
Mi van vele?

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/11/29/unlak-en-benneteket-de-nagyon/#comment-32464 Sun, 01 Dec 2024 07:31:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42088#comment-32464 MBN = MNB

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/11/29/unlak-en-benneteket-de-nagyon/#comment-32431 Sat, 30 Nov 2024 15:25:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42088#comment-32431 Jobbulást kívánok itt is!

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/11/29/unlak-en-benneteket-de-nagyon/#comment-32413 Sat, 30 Nov 2024 11:30:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42088#comment-32413 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Így én akkor a büdös bácsira szavaznék, akinek a kezébe nyomtak egy kinyomtatott lapot, hogy tüntessen Magyar Péter ellen.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/11/29/unlak-en-benneteket-de-nagyon/#comment-32410 Sat, 30 Nov 2024 11:29:17 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42088#comment-32410 Az előbb a retyó rádión mondták, hogy megválasztották az év gombáját… A sárga gévagombát.

A Rezeda blogon is lehetne év gombáját választani. Kár, hogy a savas bácsi már nem él…

]]>