Hozzászólások ehhez: Kitiltás, bezárás https://rezeda.blogin.hu/2024/11/25/kitiltas-bezaras/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 25 Nov 2024 19:14:52 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/11/25/kitiltas-bezaras/#comment-32266 Mon, 25 Nov 2024 19:14:52 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42058#comment-32266 🤣]]> Kedves Rezeda !

Szerintem ez is a Karácsony műve. A gazember libsi Soros ügynök portalanitja a járdát az ugróiskolazó hölgy elött.
Jaaj , hogy mekkora karikatúrat lehetne rittyenteni ebből..🤣🤣

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/11/25/kitiltas-bezaras/#comment-32263 Mon, 25 Nov 2024 13:59:15 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42058#comment-32263 Csókolom, ha nem tetszett volna visszalépni, hanem hagyni tetszett volna, hogy megválasszuk főpolgármesternek, akkor most nem kétes eredetű folyadék az aluljáróban.
De hát vissza tetszett lépni. Így most várnunk kell a következő választásig, hogy megválaszthassuk.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/11/25/kitiltas-bezaras/#comment-32260 Mon, 25 Nov 2024 10:01:40 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42058#comment-32260 Válaszként erre: Ultron

Külön mentőöve sem lehetett volna, nem hogy mentőcsónakja.
De azért sokkal jobban is élhetnénk, ha nem ennyire gombatenyészet lenne.
De az volt már a gengszterváltás idején is, így aztán megfelelő ideje volt egyeseknek többet rabolnia, mint a brit királyi családnak évszázadok alatt.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/11/25/kitiltas-bezaras/#comment-32257 Mon, 25 Nov 2024 08:56:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42058#comment-32257 „az utóbbi száz év legsikeresebb tíz esztendeje”

Az a baj, hogy nem úgy értitek ahogy a hatalmat bitorló, putyinbáb tolvaj banda érti. Minden szava igaz. Csak nem a magyar állampolgárok, hanem a maffia szempontjából. Degeszre lopták magukat közpénzből, amit az EU és a magyar adófizetők hordtak össze. Azért, hogy jobb legyen az országban az élet. Hát nem lett. Cserébe még ki is oktatnak, hogy nem a zsömle kicsi? Csak azt lehet, aki hagyja… 🙁

Mennyire jó lett itt az élet egyeseknek. Például, aki 35 évre kapta koncesszióba az autópályákat. Mindjár meg is emelte a díjakat, legyen pénz lóvéra. Ausztriában jövőre €104 lesz az éves autópálya díj.

Magyarországon, pillanatnyi(!) árfolyamon, €144 az éves???? De lehet ebben is „utolérjük” Ausztriát 2025-ben. Ami azt jelenti, hogy ha itt is €104 lenne az éves matrica ár, az 570Ft/€ árfolyamot jelentene? Elérhetetlen? Koránt sem az, az orbán maffia csípőből meg fogja oldani. Főleg, ha azt is megoldották, egy kanyi cent se jöjjön az országba az EU-ból. Már ott is tudják a magyar mondást, kecskére káposztát, bűnözőkre EU-s pénzt… 🙁

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/11/25/kitiltas-bezaras/#comment-32254 Mon, 25 Nov 2024 08:44:04 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42058#comment-32254 Válaszként erre: Ultron

Igen. Kecskére káposztát, bűnözőre közpénzt…

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/11/25/kitiltas-bezaras/#comment-32251 Mon, 25 Nov 2024 08:26:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42058#comment-32251 Válaszként erre: Yeti

Itt annyiban más a történet, hogy ezen a Titanicon minden utasnak külön mentőcsónakja lehetne, ha nem baszták volna el a rávalót luxusjachtokra, amin 2-3 féreg terpeszkedhet, miközben körülöttük százezrek fuldokolnak.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/11/25/kitiltas-bezaras/#comment-32248 Mon, 25 Nov 2024 07:16:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42058#comment-32248 Valahogy nekem egyre a Titanic mentőcsónakjai jutnak az eszembe.
Ha a további belekapaszkodókat nem verték volna agyon az evezőkkel, akkor mind ottpusztultak volna.
A több évtizedes elhanyagoltság miatt Titanic lett az országból.
Aki belefért valami mentőcsónakba, igyekszik a hideg vízbe fojtani a túlélni vágyó többséget.
Erkölcs, elvek, egyéb nyavalyák már nem segítenek.

]]>