Hozzászólások ehhez: Beépített szépség https://rezeda.blogin.hu/2024/11/18/beepitett-szepseg/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 19 Nov 2024 12:48:16 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/11/18/beepitett-szepseg/#comment-32074 Tue, 19 Nov 2024 12:48:16 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42007#comment-32074 Mielóbbi javulást kívánok!

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/11/18/beepitett-szepseg/#comment-32062 Tue, 19 Nov 2024 08:17:10 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42007#comment-32062 Pedig Ungváry Krisztián szépen levezette. 1994 körül kapott az orbán 10ezer márkát szeva bácsitól, amiről videó is készült. Ezt a videót használták 2008 körül orbán megzsarolására, akkor fordult meg a véleménye a ruszkikkal kapcsolatban. Valószínűleg ez egy olyan „zsarolás” volt, hogy ha a putykó megnyeri neki 2/3-al a 2010-es választásokat (pénz, paripa, szoftver), akkor utána a putykó szekerét fogja tolni. Különben elképzelheti mi lesz.
Ami azt jelenti, hogy gyakorlatilag 2010 óta ruszki bábkormánya van az országnak, és ezt sajnos a tények is alátámasztják. Ez a hazaárulásnak az egyik legdurvább formája. Az a minimum, hogy életfogytiglan jár érte, az orbánnal az élen, a szíjgyártóval bezárólag. Ja, és ezt nem nekem kell bizonyítanom, hanem pont az orbánéknak kéne, hogy miért nem. De a tények makacs dolgok…

]]>
Szerző: Asura https://rezeda.blogin.hu/2024/11/18/beepitett-szepseg/#comment-32050 Mon, 18 Nov 2024 20:25:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42007#comment-32050 Válaszként erre: Tom Sawyer

Ha össze lehetne számolni (nhéz lenne) mennyit nyúltak le 14 év alatt, szerintem abból egy közepes méretű-lélekszámú „fejlődő” országot tokkal-vonóval meg lehetne venni….

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/11/18/beepitett-szepseg/#comment-32044 Mon, 18 Nov 2024 18:35:19 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42007#comment-32044 ]]> Kedves Rezeda !

Pontosan innen látni, hogy ennek a gazember náci csürhének csak annyit jelent a haza, amennyit el tudnak lopnni belőle, mint ahogy keresténység is csupán annyit jelent amennyit az aljas céljaik eléréséhez ki tudnak hasznalni, és mint ahogy a tanarok is annyit jelentenek amennyire Brüsszelt lehet zsarolni velük, és most a vízügyesek is.. Bizony annyit jelentenek a vízügyesek is amennyi szavazatot lehet hozni az arvízzel.
Persze ez is minősített gazemberség mert benne van az aljasság az uszításra, A nagy zseni, hogy mindig kiemelni valakit a kondából akiből lehet bezzeget csinálni.

Igazából egyszerű a receptjük :
Lopj, hazudj, lopj, uszíts, lopj, álszenteskedj, lopj, uszíts hazudj, lopj., es ez így tovább.
Jaa plusz lopj még egy kicsit..
. 🤣

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/11/18/beepitett-szepseg/#comment-32041 Mon, 18 Nov 2024 07:41:11 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=42007#comment-32041 Kedves Kázmér! Én már régóta azt gondolom,hogy ezek nem 19-re, hanem 20-ra húznak még lapot.

]]>