Hozzászólások ehhez: Kis magyar náculásmódszertan https://rezeda.blogin.hu/2024/11/17/kis-magyar-naculasmodszertan/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 17 Nov 2024 20:26:49 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/11/17/kis-magyar-naculasmodszertan/#comment-32035 Sun, 17 Nov 2024 20:26:49 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41998#comment-32035 Jaa, és kit érdekelnek itt mar az emaradt koncertek? Azt a par művészetkedvelő buzi liberalist meg ki nem ….
Tipikus magyar2024 történet, tényleg sikerül mindent elcseszniük . Ehhez, a huzugsaghoz, meg a lopashoz verprofi a naci maffia banda , Dee van erre egy jobb szavunk : Fidesz

]]>
Szerző: Quvik https://rezeda.blogin.hu/2024/11/17/kis-magyar-naculasmodszertan/#comment-32032 Sun, 17 Nov 2024 19:02:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41998#comment-32032 Vajon ilyen esetekben azon túl, hogy nyilvánvaló karaktergyilkosságról van szó, nem állnak meg a „Becsületsértés, rágalmazás”, mint bűncselekmények? Na de a mai Magyarországon kitől várható egy ezzel kapcsolatos törvényes eljárás lefolytatása?
Szinte minden intézmény, így az igazságszolgáltatás élén is pártkatonák állnak, a főnök pedig kijelentette: Ne mondj rosszat fideszes társadról! Hol lenne itt akkor a függetlenség?

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/11/17/kis-magyar-naculasmodszertan/#comment-32023 Sun, 17 Nov 2024 16:48:35 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41998#comment-32023 Kedves Rezeda ?

Amióta olvastam, engem foglalkoztat pár kérdés . Pl. ki mit gondolhat most ?

– Mit gondol Dudás, és a naci „B” csürhe ? Megrendelték, vagy elfogyott a zsé, és ugye jön a karacsony.. Vajon most boldogok ettől ?

-És mit gondol a Führer és a náci „A” csürhe ? Elég sz@rt kevertek-e a pincsik. És ez mennyi csontot ér ebben a tetves diktaturaban ?

-No és mit gondolnak a debreceni zsidók ? Mostantól nyilatkozatot kérnek a hitközség tagjaitól ?

-És az akadémia Dúro nélkül nem fog rendezvényt szervezni ezentúl ?

-És vegül mit gondol Kovács 123 ???

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/11/17/kis-magyar-naculasmodszertan/#comment-32020 Sun, 17 Nov 2024 08:22:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41998#comment-32020 Qrvaország! Ennyi. 🙁

]]>