Hozzászólások ehhez: Se béke, se költségvetés https://rezeda.blogin.hu/2024/11/07/se-beke-se-koltsegvetes/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 07 Nov 2024 13:33:48 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/11/07/se-beke-se-koltsegvetes/#comment-31696 Thu, 07 Nov 2024 13:33:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41923#comment-31696 Gyanítom, a szalmahajú populista bohóc pont ugyanúgy tekint a kevlár kocára, mint a keleti diktátor „haverjai”: hasznos(?) idiótaként.

Egyébként lehetne akár David Hasselhoff is az amerikai elnök – a magyar embernek jobb sosem lesz. Rosszabb még lehet, és gyanítom, lesz is. És nem az USA miatt.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/11/07/se-beke-se-koltsegvetes/#comment-31693 Thu, 07 Nov 2024 12:01:46 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41923#comment-31693 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Azért nagy „kópé” a mi kappanunk. Az EU-s vezetőket, a lopott Eu adófizetői pénzekből felhúzott Puskás arénában fogadta. Magában biztos fülig szaladt a szája a helyzet „komikumán”.

]]>
Szerző: Seggarc krónikás https://rezeda.blogin.hu/2024/11/07/se-beke-se-koltsegvetes/#comment-31690 Thu, 07 Nov 2024 11:35:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41923#comment-31690 Én is valami hasonlòt jegyeznék meg mint az előttem szòlòk. Például azt, hogy miért gondolja a felcsúti vájogvetőivadék, hogy azt a sárgahajú erőszaktevőt egyáltalán bármennyire is érdekel egy kicsi és jelentéktelen Kelet-európai koszfészek?

]]>
Szerző: Lexi https://rezeda.blogin.hu/2024/11/07/se-beke-se-koltsegvetes/#comment-31687 Thu, 07 Nov 2024 10:01:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41923#comment-31687 Ez a mi kappanhangú lókupecünk,pákosztos macskához hasonlatos mosolyából ítélve, fel sem fogja, hogy a most generálódó nehézségek rövid úton vezetnek rendszere végéhez.Nem lesz fájdalommentes. A visszaszámlálás elkezdődött.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/11/07/se-beke-se-koltsegvetes/#comment-31681 Thu, 07 Nov 2024 07:33:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41923#comment-31681 Ma nagy disznóvágás lesz Pesten, senki ne induljon a fővárosba! A disznó már tüsténkedik, készíti a pálinkát, vájlingot, vérszopó rongyot. Csak azt nem fogta még fel, hogy nem a gazda szerep van neki szánva. Lesz majd megint nagy visítás a nemzeth élősködői körében…

]]>
Szerző: tanyi https://rezeda.blogin.hu/2024/11/07/se-beke-se-koltsegvetes/#comment-31678 Thu, 07 Nov 2024 06:54:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41923#comment-31678 A NER fiuknak kéne szólni hogy még nem a mi magyar jósuk nyerte az USA választását,lehet négy év múlva igen. Mondjuk az nagy öröm lenne végre elhúzna a …….csába!

]]>