Hozzászólások ehhez: Nem véletlenül https://rezeda.blogin.hu/2024/10/29/nem-veletlenul/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 29 Oct 2024 17:09:12 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Asura https://rezeda.blogin.hu/2024/10/29/nem-veletlenul/#comment-31456 Tue, 29 Oct 2024 17:09:12 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41860#comment-31456 Ha ez a büdöslábú gömbhal elmenne az é-koreai dagadék haverjához is másnap 510 Ft lenne az Euró….

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/10/29/nem-veletlenul/#comment-31453 Tue, 29 Oct 2024 16:52:02 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41860#comment-31453 Válaszként erre: Tom Sawyer

A „szabad világ” sok mindent eltűr a saját népüket sanyargató politikusbűnöző diktátoroknak. Akad azért belőlük még pár a Földön. 🙁

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/10/29/nem-veletlenul/#comment-31450 Tue, 29 Oct 2024 16:48:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41860#comment-31450 „Mintha időn és téren kívül állnának Polt oltalma alatt”

A SciFi-ben ezt úgy hívják, hogy fázison kívül vannak, amely állapot segítségével át tudnak menni akár a tömör falon is. Ennek segítségével például a lezárt páncélszekrényből is simán el tudják emelni a lóvét, a nélkül hogy be kéne törniük.
Aztán, ha véletlenül a fal közepén kerülnek vissza a normál állapotba, akkor beszorulnak a fal közepébe, vagy a páncélszekrénybe. Aztán már el is képzeltem a főni kis kappanhangját, ahogy óbégat, mint a hatalomba szorult féreg… :/

]]>
Szerző: tanyi https://rezeda.blogin.hu/2024/10/29/nem-veletlenul/#comment-31447 Tue, 29 Oct 2024 16:01:44 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41860#comment-31447 Gratulált dr miniszter úr hogy a Grúzia lefeküdt az oroszoknak. Hát ezért biztos kap megint egy plecsnit és a buksira egy kis simogatást,cárevics elvtárstól.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/10/29/nem-veletlenul/#comment-31435 Tue, 29 Oct 2024 10:57:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41860#comment-31435 Kedves Rezeda !

Mint tudjuk, a cél szentesíti az eszközt. A cél a szemérmetlen lopás az eszköz az ország, a demokrácia elcsalása. Ehhez szövetséges minden náci-illiberális (bármit jelentsen is ) gazember Belarusztól Grúziaig, Putyintól Trumpig. Jaa, plusz Csád, hogy a velünk fizetettetett kis családi gyémánt misszióról meg ne feledkezzünk..
Egyre jobban az az érzésem, hogy rohanunk valami borzasztóan sötét világ felé, amit a mai „szabad világ” képtelen megakadályozni. Pedig minél elöbb vágnánk le a sárkány fejét, annál kevésbé fájna !

]]>