Hozzászólások ehhez: Orbán és a grúz álom https://rezeda.blogin.hu/2024/10/27/orban-es-a-gruz-alom/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 27 Oct 2024 16:15:25 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/10/27/orban-es-a-gruz-alom/#comment-31408 Sun, 27 Oct 2024 16:15:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41845#comment-31408 Válaszként erre: polyvitaplex

Jobban érzed magad olyan emberek között, akik képesek – 15 éve folyamatosan – Orbánokra szavazni?

Hülyék sajnos mindenhol vannak, ez elől nincs menekvés, de ha már hülyék közt kell élnem, inkább olyan helyet választanék, ahol a megélhetés meg orvosellátottság nem szitokszavak.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/10/27/orban-es-a-gruz-alom/#comment-31390 Sun, 27 Oct 2024 09:03:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41845#comment-31390 Az öregségen és az orbántalanított magyar szívünkön kívül nálam az is szerepet játszik, hogy odakint sem jobb. Bizonyos szempontból, például megélhetési vagy orvosellátottsági szempontból, antidepresszáns okokból persze, hogy jobb, de mi a tökömtől érezném jól magam olyan emberek között, akik képesek Jörg Haiderre, Ficóra, Marie Le Penre, Trumpra, Salvinire, Nigel Farage-ra szavazni. Mondjuk az, hogy nem érteném, a politikusaik miket zagyválnak bele a mikrofonokba, pozitívum lenne.

]]>