Hozzászólások ehhez: Bábuk és bábkormányok https://rezeda.blogin.hu/2024/10/24/babuk-es-babkormanyok/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 24 Oct 2024 06:14:53 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/10/24/babuk-es-babkormanyok/#comment-31306 Thu, 24 Oct 2024 06:14:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41821#comment-31306 Polgárháborúhoz polgárok is kellenének, úgyhogy ez itt errefelé nem lesz.
Akik pedig holmi megállítósdit emlegetnek a neten, azokat elviszi a TEK!
A belgák hová álljanak is tisztázódott, a falhoz!
Airsoft jószágokat is pont olyan veszedelmes tartani, mint az acélmagvasokat.

]]>