Hozzászólások ehhez: Nem baj, majd a Kúria https://rezeda.blogin.hu/2024/10/18/nem-baj-majd-a-kuria/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 18 Oct 2024 16:38:48 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/10/18/nem-baj-majd-a-kuria/#comment-31078 Fri, 18 Oct 2024 16:38:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41770#comment-31078 Hmm, jó ideje már hogy cseppet sem érdekel semmilyen ezek által hozott szabály. No persze igyekszem elkerülni a velük való szándékos összetűzést.
Nekem könnyű, nyuggerként már pont leszarhatom ezeknek mi tetszik vagy sem.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/10/18/nem-baj-majd-a-kuria/#comment-31072 Fri, 18 Oct 2024 15:44:20 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41770#comment-31072 Ha a magyar állam nem tartja be a stasbourgi ítéletet, akkor a magyar állampolgárnak se kéne betartani a kúria által felülbírált ítéletet. Főleg, hogy a kúria elnöke egy Romániából importált senki, bírói gyakorlat nélkül. Aki miatt még törvényt is kellett módosítani, hogy az lehessen. Aki ismeri, a szerint ritka ellenszenves egy NERber.

]]>