Hozzászólások ehhez: Ideje van a távozásnak https://rezeda.blogin.hu/2024/10/16/ideje-van-a-tavozasnak/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 16 Oct 2024 10:03:36 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: tanyi https://rezeda.blogin.hu/2024/10/16/ideje-van-a-tavozasnak/#comment-30985 Wed, 16 Oct 2024 10:03:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41752#comment-30985 Szerintem annak a három millió többségnek kéne távozni akik hatalmon tartják, és tetszik nekik a hazugság, lopás stb. és akkor a bátor 135-öt távozna kedvenc orosz honukba.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/10/16/ideje-van-a-tavozasnak/#comment-30979 Wed, 16 Oct 2024 06:40:04 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41752#comment-30979 „Itt az ideje, hogy Orbán Viktor távozzon”

Jó reggelt!

Sokak felelőtlensége miatt van még mindig itt, az EPP is közöttük van.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/10/16/ideje-van-a-tavozasnak/#comment-30976 Wed, 16 Oct 2024 06:07:52 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41752#comment-30976 Kedves Rezeda !

Ideje lenne az Unionak is tiszta vizet önteni a pohárba amíg nem késő . A legegyszetübben az Europai ügyészség kötelezövé tételével tudná, ami nem tűnik világvége döntésnek. De csak addig nem amíg nem a tolvaj náci gazemberek fejével gondolkodunk.
Boritékolom rögtön megkockáztatnák az uniobol való kilépést, mert más lehetőségük nem maradna..
Naa akkor szembesülnének a Mari nénik / Józsi bácsik hogy a gyerekeiknől- unokáikból kvázi disszidenseket csináltak, az orszagot meg ellopták plusz szét is cseszték .

Ezeket normál választással nem lehet eltakaraítani, egyszerűen mert nincs olyan, elcsalják. Csak így, drasztikusan, feketén-fehéren.

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/10/16/ideje-van-a-tavozasnak/#comment-30973 Wed, 16 Oct 2024 06:05:17 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41752#comment-30973 Válaszként erre: Yeti

Ez a „belmigráncs” igazán remek alkotás. 🙂
Úgy érzem, többen is vagyunk így.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/10/16/ideje-van-a-tavozasnak/#comment-30967 Wed, 16 Oct 2024 05:55:59 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41752#comment-30967 Ideje lenne távoznom Európába, sajna nincs hozzá elegendő eurom.
Maradok belmigráncs, akit néha szívességből kivisznek egy kis friss levegőt szagolni a határ másik oldalára.

]]>