Hozzászólások ehhez: Bástya elvtársat meg akarják gyilkolni? https://rezeda.blogin.hu/2024/10/14/bastya-elvtarsat-meg-akarjak-gyilkolni/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 14 Oct 2024 20:09:41 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/10/14/bastya-elvtarsat-meg-akarjak-gyilkolni/#comment-30931 Mon, 14 Oct 2024 20:09:41 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41731#comment-30931 Jaa, és javítsatok ki, ha tévedek. Nem tudok egyetlen Ferenc Ferdinánd, vagy Chotek Zsofia szoborról sem, Gavrilo Princippel ellentétben..
Azért ebből is lehetne tanulságot levonni szerintem…

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/10/14/bastya-elvtarsat-meg-akarjak-gyilkolni/#comment-30928 Mon, 14 Oct 2024 19:55:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41731#comment-30928 Kedves Rezeda !

Nem tudom, hogyan jön le másoknak ez a vibrálás, ami igazából a Fico elleni merénylet óta ott remeg a Kesmában . Egy igazi merénylet – olyan fülcimpa sértő – utáni sóhaj, ami úgy an – blok rendet teremtene a világban, és Brüsszel nem győzne mea culpázva bocsánatot kérni Európa sokat szenvedett nagy államféfiától…
Gondolom valahogy így képzelhetik a Carmelita katakombáiban.
Dee ugye tudjuk mi történik azzal aki farkast kiált…

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/10/14/bastya-elvtarsat-meg-akarjak-gyilkolni/#comment-30916 Mon, 14 Oct 2024 11:09:50 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41731#comment-30916 Válaszként erre: Yeti

Ja, az a PP90 egy orosz géppisztoly, FSZB és egyéb szervek számára.
https://hu.wikipedia.org/wiki/PP–90

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/10/14/bastya-elvtarsat-meg-akarjak-gyilkolni/#comment-30913 Mon, 14 Oct 2024 10:38:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41731#comment-30913 Már hogyne lehetne tudni, hogy ki és hol akarta elkövetni a merényletet! Nem tudom, hogy a szerbek honnan tudnak róla, de te, Rezeda, szintén írtál róla a minap: az a biciklis férfi a kiskőrösi tanyavilágból, akit a sorompótól fordított vissza a TEK.
Sajnos a kiskőrösi tanyalakó biciklisták olyanok, mint a polip, vagy mint a KGB-sek: mindenhol ott vannak. Soha nem tudhatjuk, hogy mikor csengetnek ránk kivilágítatlanul, hogy a frász jöjjön ránk.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/10/14/bastya-elvtarsat-meg-akarjak-gyilkolni/#comment-30910 Mon, 14 Oct 2024 09:18:18 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41731#comment-30910 Ha már így újólag szóba került a városi legenda Orbán golyóálló mellényéről, és habár én is szeretem az összeesküvés-elméleteket mint gondolatkísérleteket, ajánlanék két reálisabb megfejtést.
1. Valamilyen mellényszerű, gerinctámasztó orvosi segédeszköz.
(Ez nem szorul magyarázatra a delikvens alkatát ismerve, sőt nemrég bevallotta, hogy megsérült a saját maga által összeállított gömbsúlyzós edzéseitől.)
2. A zakó belső textilmerevítéseinek nem igazán jól sikerült kivitelezése.
(Egy férfiszabóságon csináltatott öltönynél a zakó formájának kialakítását az alapanyag és a bélés közé tett különböző vastagságú és minőségű textilekből megfelelően szabott és illesztett merevítő részek segítik, amelyeket kívülről láthatatlanná kell – a tippem szerint ez esetben kellett volna – „varázsolni”.)
Persze lehet, hogy valóban a kevlárhívőknek van igazuk, de én a magunk érdekében szeretném remélni, hogy nem ekkora mértékű a függöny mögé bújó bátor szabadságharcosunk megborultsága.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/10/14/bastya-elvtarsat-meg-akarjak-gyilkolni/#comment-30904 Mon, 14 Oct 2024 05:56:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41731#comment-30904 És tényleg szart sem ér, sőt egy lapos sunyi fingot sem ha már hozzáillően akarom magam kifejezni.

Hűű, a kapca kód az alján pedig PP90 ! Ez a kurva Freud.
Na kérek inkább még egyet.

]]>