Hozzászólások ehhez: Már beszedte https://rezeda.blogin.hu/2024/09/24/mar-beszedte/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 24 Sep 2024 13:22:10 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: tanyi https://rezeda.blogin.hu/2024/09/24/mar-beszedte/#comment-30232 Tue, 24 Sep 2024 13:22:10 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41590#comment-30232 A vezír már az edző teremben azért gyúrt hogy visszatolja az árvizet a nyugatnak hogy nekik jobban fájjon, mivel biztos Soros meg Brüsszel küldte, ha már szexelni már nem tudnak schsmindt mariska szerint,

]]>
Szerző: Asura https://rezeda.blogin.hu/2024/09/24/mar-beszedte/#comment-30229 Tue, 24 Sep 2024 10:48:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41590#comment-30229 „lesz még Orbán lábán gumicsizma.”
Beton nem lehetne? 😉

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/09/24/mar-beszedte/#comment-30223 Tue, 24 Sep 2024 08:45:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41590#comment-30223 Orbánnal már máskor is megtörtént, hogy késve reagált valamilyen közeledő veszélyre, például a Covidra (magyar ember nem dől be minden rémhírnek, és nem hord maszkot), de azután abból is sikerült minden kiaknázhatót kiaknázni, már ami a szerepléseit és a fontoskodó iránymutatásait illeti.
És ilyen volt az ukrajnai háborúra való reagálása is, és csak hónapokkal később jutott eszébe, hogy ő azt is előre látta.

A Coviddal és az ukrajnai háborúval ellentétben, az árvíz hamar levonul, viszont évente menetrendszerűen újra megérkezik, lesz még Orbán lábán gumicsizma.

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/09/24/mar-beszedte/#comment-30214 Tue, 24 Sep 2024 06:45:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41590#comment-30214 Válaszként erre: Yeti

Ez nagyon jó mondás. 🙂
De ennyi szar alakot tán még ő sem látott. Nem látszik tőlük a felszín. 🙁

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/09/24/mar-beszedte/#comment-30211 Tue, 24 Sep 2024 06:26:05 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41590#comment-30211 Öregapám tiszai halászként azt mondta, kisunokám jegyezd meg a szar mindig a víz tetején úszik. A szar alakok is mindig legfelül maradnak.
Nagyon igaza volt.

]]>