Hozzászólások ehhez: Bugsy a gáton https://rezeda.blogin.hu/2024/09/17/bugsy-a-gaton/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 17 Sep 2024 15:45:44 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/09/17/bugsy-a-gaton/#comment-30070 Tue, 17 Sep 2024 15:45:44 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41557#comment-30070 No, nekem meg az akármilyen stílű hazudozásból van régóta elegem.
Ministránsékból is, miniszterékből is.

Háborús helyzetben nem miserumot kellett volna osztogatni?
Katz Bese érte volna hígabb lével.

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/09/17/bugsy-a-gaton/#comment-30067 Tue, 17 Sep 2024 07:11:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41557#comment-30067 Ezekből (fideszes szaralakok) csak a mocsok jön. Sajnos már eléggé belefásult az ember, csak csendben vagy hangosan káromkodik.

]]>