Hozzászólások ehhez: Fidesz, bűn, büntetés https://rezeda.blogin.hu/2024/09/09/fidesz-bun-buntetes/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 09 Sep 2024 13:16:46 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/09/09/fidesz-bun-buntetes/#comment-29833 Mon, 09 Sep 2024 13:16:46 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41491#comment-29833 Tehát először szent volt, aztán eltávolították, bár nem bűnös, aztán na jó, mégis bűnös, dehát ti is mind azok vagytok, mocskos csürhe! Lehet oszolni.

Nem is értem, annl Nürnbergben miért nem játszották ki ezt a kártyát. „Persze, felégettűk a fél világot és ipari mennyiségben gyilkoltunk le ártatlan emberi lényeket, de a fenébe is, hát nem vagyunk mind bűnösök? Sőt, mi kevésbé vagyunk azok, mert keresztet viselünk, igaz, ilyen horgosat, de a kereszt az kereszt!”

Eljön még az idő, mikor hivatalos jegyzőkönyvbe kerül, hogy mi 9 millióan loptunk el egy egész országot szegény fideszesek alól.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/09/09/fidesz-bun-buntetes/#comment-29824 Mon, 09 Sep 2024 06:21:20 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41491#comment-29824 No de ennyi tátott szájhoz honnan lesz elegendő fa(x)erdő?

]]>