Hozzászólások ehhez: Élet, halál, szuverenitás https://rezeda.blogin.hu/2024/08/26/elet-halal-szuverenitas/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 26 Aug 2024 11:02:18 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/08/26/elet-halal-szuverenitas/#comment-29464 Mon, 26 Aug 2024 11:02:18 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41389#comment-29464 Remélem, a „liberális mainstream” ennek az aljadék görénynek a torkát harapja át először…

Ezek amúgy tényleg nem normálisak. Mármint, egyikük sem gondolja ezt komolyan. Taktikus, nyereség- és hatalomvágyból elkövetett közösség elleni uszítás és hazudozás az egész, de aki ilyeneket kitalál és nyilvánosan, komoly arccal képes előadni – mint egy ország külügyminisztere, a jó isten elcseszett szerelmére!!! – az nem épeszű.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/08/26/elet-halal-szuverenitas/#comment-29461 Mon, 26 Aug 2024 09:45:59 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41389#comment-29461 „a liberális mainstream már a gyilkosságtól sem riad vissza”

Nana! Azért álljunk meg egy pajkaszegi szóra! Ha a regnáló hatalom gyilkosságokat emleget, akkor az azt jelenti, hogy pont ők készülődnek elkövetni. Ezt tekinthetjük Freudi elszólásnak is. Lenne is tippem, de inkább nem mondom. A nagy kérdés az, hogy ha az Orbán maffia már erre vetemedik, akkor mi legyen a válasz, és hogyan legyen megbosszulva?

]]>
Szerző: vadalma https://rezeda.blogin.hu/2024/08/26/elet-halal-szuverenitas/#comment-29458 Mon, 26 Aug 2024 07:34:11 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41389#comment-29458 Mindig azt gondolom, hogy “ennél már nincs lejjebb”, sajnos eddig mindig tévedtem.

]]>