Hozzászólások ehhez: Bevezetés a mérnöki tudományokba https://rezeda.blogin.hu/2024/08/22/bevezetes-a-mernoki-tudomanyokba/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 22 Aug 2024 09:08:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/08/22/bevezetes-a-mernoki-tudomanyokba/#comment-29377 Thu, 22 Aug 2024 09:08:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41356#comment-29377 Táboros pisálásról jut eszembe a múltból. Villanyégőket kitekerték a foglalatból a wécén, takarékosságra hivatkozva – titkár elvtárs javaslatára(azaz utasítására).
Hosszan várhattam, amíg mennie kellett a nyavalyásnak. De megérte, mert a sötétben mindannyian utánamentünk és alaposan lehugyoztuk.
Hiába sejtette, nem bizonyíthatta ki volt az elkövető.
Ráadásul valamelyik rosszéletű megjegyezte a csendesen röhögő tömegből: Azért ennyit nem kellene vedelni a titkár elvtársnak munkaidőben!

Ezeket is hasonlóképpen érdemes megszívatni, ha már ennyire élvezik a szívatást.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/08/22/bevezetes-a-mernoki-tudomanyokba/#comment-29374 Thu, 22 Aug 2024 09:00:23 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41356#comment-29374 🤣]]> Csak egy mondat még a gólyatáborokról. Minden évben történik valami. Ha nem csal az emlékezetem volt itt már az ELTE, az állatorvosi, a Soproni, most meg a BME is porondon, és nyugodjunk meg, mert hülyék mindig is éltek- élnek – és fognak is élni közöttünk .. A nagy kérdés, mennyi hatalmat engedünk nekik, mert azt látjuk hova visz a 2/3 – ad fidesz..🙃🤣

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/08/22/bevezetes-a-mernoki-tudomanyokba/#comment-29371 Thu, 22 Aug 2024 08:45:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41356#comment-29371 🤣]]> Kedves Rezeda !

Katona – kopasz korom jut eszembe Nagykanizsán. Ott fogkefével súroltatták volna a kiborított szenet a padlóról velem. Mivel bizonytalan voltam, hogy északról-délre, vagy keletről-nyugatra kell mozgatni a kefét mondtam felmegyek az ÜTI-hez tanácsot kérni. Persze eszem ágában sem volt feldobni senkit. 2 sör után – akkor még volt a kantinban – visszamentem, addigra ragyogott a körlet. Soha nem szivattak utána. Na jaa próbálták volna csak, , meg írnok is lettem közben .. 🙃🤣

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/08/22/bevezetes-a-mernoki-tudomanyokba/#comment-29368 Thu, 22 Aug 2024 06:16:49 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41356#comment-29368 Régen volt már, megkoptak az emlékek, de ilyen geciségek még a kalocsai forradalmi ezredben sem voltak. Pedig ott tirpák tisztesek gyötörték az előfelvételiseket.

]]>