Hozzászólások ehhez: Lopás, átnevelés https://rezeda.blogin.hu/2024/08/16/lopas-atneveles/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 16 Aug 2024 12:04:03 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/08/16/lopas-atneveles/#comment-29263 Fri, 16 Aug 2024 12:04:03 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41314#comment-29263 Akkor mondom az ok-okozatot. A fidesz elnöke kiválogatta a kesztyűbábokat, akikre a hazugságokkal átvert szavazók szavazhattak. Plusz a levélszavazatos csalással nagy nehezen újra meglett a „vészhelyzetes” 2/3 is. Ezek a kesztyűbábok aztán megválasztották a fidesz elnökét miniszterelnöknek (az egyedüli induló közül), aki aztán szépen kiválogatta a legelvetemültebb, legostobább fideszes népségből a kormányát.

Ezt csak azért írtam, mert ugyan a miniszterelnököt és a kormányát az országgyűlés választja, és le is válthatná. De ez utóbbi ilyen körülmények közt biztosan nem fog megtörténni. A miniszterelnök kvázi kiskirályként tevékenykedhet.

Mindez a „végjátékkal” kapcsolatban jutott csak eszembe. Rögtön a kérdéssel, hogy vajon ezek a kesztyűbábok, a 135 botor, majd megérdemlik-e a vagyonelkobzást és a börtönt? Szerintem igen, megdolgoztak érte. 🙁

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/08/16/lopas-atneveles/#comment-29260 Fri, 16 Aug 2024 07:29:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41314#comment-29260 Azért csak jobb, ha belegondolok a végjátékba.
Enyém hamarabb várható, mint ezeké.
Akkor meg minek szarjak be holmi szaralakoktól.

]]>