Hozzászólások ehhez: A gép és az alkotó https://rezeda.blogin.hu/2024/08/15/a-gep-es-az-alkoto/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 15 Aug 2024 07:46:52 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/08/15/a-gep-es-az-alkoto/#comment-29239 Thu, 15 Aug 2024 07:46:52 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41308#comment-29239 Ha várunk, akkor sose lesz seggberúgva!

No meg már nem is igen lehet, túl sokan érdekeltek a rendszer fennmaradásában.
Fojttatjuk helyett megelégedett a népség a folytatjukkal.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/08/15/a-gep-es-az-alkoto/#comment-29236 Thu, 15 Aug 2024 07:44:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41308#comment-29236 A múltkor még nem úgy volt, hogy oltóanyaggyártó nagyhatalom leszünk?

]]>
Szerző: tanyi https://rezeda.blogin.hu/2024/08/15/a-gep-es-az-alkoto/#comment-29233 Thu, 15 Aug 2024 07:29:13 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41308#comment-29233 NER-fidesz fiuknak semmi nem elég, ÁVH-s Lánci intézkedik, már a bankoktól kéri az ügyfelek adatait, haza védelmére hivatkozva. Kezdik a padlást össze írni, és jöhet a söprés.De remélem ez már a 22-re húzott lap lesz.

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/08/15/a-gep-es-az-alkoto/#comment-29230 Thu, 15 Aug 2024 06:20:20 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41308#comment-29230 Már régóta úgy gondolom, hogy a „fiúk” nem tizenkilencre, hanem húszra húznak lapot. No persze a mi rovásunkra.

]]>