Hozzászólások ehhez: Kereszt Bicskéig https://rezeda.blogin.hu/2024/08/13/kereszt-bicskeig/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 14 Aug 2024 09:11:43 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Hugi https://rezeda.blogin.hu/2024/08/13/kereszt-bicskeig/#comment-29215 Wed, 14 Aug 2024 09:11:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41296#comment-29215 Válaszként erre: Fáradt

Nem vitatom, hogy a butaságon, a sötétségen kívül még nagyon sok oka van, hogy már több mint évtizede van hatalmon ez a …. kormány.

Gondolom, azért abban egyetértés van, hogy jobb lenne a helyzetünk, ha az ilyen gondolkodású emberek inkább távol maradnának a szavazástól. 🙁

https://fbook.cc/5lNj
https://fbook.cc/5lNk
https://fbook.cc/5lNm

]]>
Szerző: Fáradt https://rezeda.blogin.hu/2024/08/13/kereszt-bicskeig/#comment-29182 Tue, 13 Aug 2024 14:34:35 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41296#comment-29182 Válaszként erre: Hugi

A sötétség csak egy része a problémának. Ott van mellette az önzés, a gyávaság, a csodavárás, a tanult tehetetlenség. Bár azt nem vitatom, hogy a szavazóik nagyobb része szimplán buta.

]]>
Szerző: Hugi https://rezeda.blogin.hu/2024/08/13/kereszt-bicskeig/#comment-29179 Tue, 13 Aug 2024 11:22:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41296#comment-29179 Mindig találnak valamit, amiből gyarapítani lehet a vagyonukat. (ugye milyen szelíden fogalmaztam?) Tuképpen lehetne úgy is lehet mondani, hogy amiből lopni tudnak. 🙁

Ez egy mocsok maffia-banda. 🙁 Bocs a kicsit erősebb szavakért, de nagyon ki tudnak akasztani ezek a gazemberségek. 🙁 Nem tudom elképzelni sem, hogy akik nem közéjük tartoznak, nincs belőlük haszna, mi a fészkes fenéért szavaznak rájuk? 🙁 Igaza lehet azoknak, akiknek az a véleménye, hogy sötétek vagyunk? 🙁

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/08/13/kereszt-bicskeig/#comment-29173 Tue, 13 Aug 2024 09:00:58 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41296#comment-29173 Én már évek óta igyekszem úgy közlekedni a városban, hogy ne is lássam azokat az ikonikus budapesti helyeket, épületeket, amelyeket eufemisztikusan fogalmazva a maguk ízlésére formáltak (bár egyik-másik esetben a meggyaláztak kifejezés sem lenne túlzó), vagy éppen a puritán miniszterelnök számára kisajátítottak. Ahogy azokat sem, ahol a szobroknak titulált giccseik és felnagyított nippjeik díszelegnek, hogy az újonnan épült és hatalmas keresztekkel meg Szűz Máriákkal agyonnyomott templomokról már ne is beszéljünk.
Így aztán számomra lassan-lassan nincs más, mint a NER-szépségektől mentes metróhálózat, és maradok a föld alatt, ahogy a viccben szereplő vakondgyerek, akinek megmondta az anyja, hogy az az ő hazájuk.

]]>
Szerző: tanyi https://rezeda.blogin.hu/2024/08/13/kereszt-bicskeig/#comment-29170 Tue, 13 Aug 2024 07:12:44 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41296#comment-29170 Lehet 1000 számra szórni a keresztet, de attól még senki nem lesz keresztyén.A fiuk biztos KISZ gyűlésen voltak,hittan helyett mikor ezt az igét hirdették „Jézus most tanítványaihoz fordult: „Bizony mondom nektek, a gazdagnak nehéz bejutnia a mennyek országába. Újra azt mondom: Könnyebb a tevének átmenni a tű fokán, mint a gazdagnak bejutni az Isten országába.”

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/08/13/kereszt-bicskeig/#comment-29167 Tue, 13 Aug 2024 06:50:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41296#comment-29167 Én szívesen állíttatnék tetszőlegesen qrva nagy kereszteket ezeknek a szarembereknek a sírjára.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/08/13/kereszt-bicskeig/#comment-29161 Tue, 13 Aug 2024 05:37:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41296#comment-29161 Szekuslarizált az ország. Olvasási hibát vétettem, de így is van értelme.
Esetleg az egész szobrot lerobbanthatnák és nem az aljára hanem a tetejére állítanának egy kurva nagy keresztet. Hadd lássa minden errejáró innen legfeljebb kiszabadítás lehetséges, felszabadultak szóba sem kerülhetnek.

A világ proletárjai egyesüljetek mintájára : világunk keresztesei baszódjatok meg!

]]>