Hozzászólások ehhez: Magabíró családok https://rezeda.blogin.hu/2024/08/10/magabiro-csaladok/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 13 Aug 2024 10:42:47 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Hugi https://rezeda.blogin.hu/2024/08/10/magabiro-csaladok/#comment-29176 Tue, 13 Aug 2024 10:42:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41263#comment-29176 Válaszként erre: Tom Sawyer

Hülyeség. Egy hamis mantra.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/08/10/magabiro-csaladok/#comment-29101 Sat, 10 Aug 2024 16:48:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41263#comment-29101 🤣]]> Bocsánat, nem cigózok. Dee legalább az Orbánt hadd mindjam Orsósnak.. 🤣🤣

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/08/10/magabiro-csaladok/#comment-29098 Sat, 10 Aug 2024 16:45:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41263#comment-29098 Kedves Rezeda !

A fiam 3 évesen került hozzám, most múlt 18. Írd, és mond, ugyanannyi a családi. A fizetésem a béka segge alatt, 45 év munka után..
Mit mondjak erre ? Jacht, helicopter, stb.. Kell a pénz a náci-cigóknak…

]]>
Szerző: Hugi https://rezeda.blogin.hu/2024/08/10/magabiro-csaladok/#comment-29095 Sat, 10 Aug 2024 09:15:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41263#comment-29095 „Ha támadják a kisvasutat, meg kell hosszabbítani Bicskéig, és ha akkor is támadják, akkor Lovasberényig. Ez nem krakélerség, hölgyeim és uraim, hanem életfelfogás, sőt talán életösztön.” (Orbán)

Remélem, nem az következik: Ha támadják, hogy nem emeljük a családi pótlékot, akkor megszüntetjük…

Bár, Orbán erre is képes. 🙁

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/08/10/magabiro-csaladok/#comment-29092 Sat, 10 Aug 2024 08:44:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41263#comment-29092 Magabiró – avagy „bírjatok már magatokkal, annyitisértek-közjószágok!”.

Nesze nekünk családbarát kormány. Annyira családbarátok ezek, mint amennyire állatbarát a dögkút. Bár utóbbiban legalább egyenlőség van.

Amúgy meg persze, minden támogatást megkapunk, leszámítva bármilyet.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/08/10/magabiro-csaladok/#comment-29089 Sat, 10 Aug 2024 06:14:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41263#comment-29089 Mindenesetre egálba kerültem ezekkel – felőlem meg az összes fideszes forgolódhat egy irányba. A gombákkal együtt.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/08/10/magabiro-csaladok/#comment-29086 Sat, 10 Aug 2024 06:02:12 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41263#comment-29086 Jobban belegondolva ebbe az Iványi bosszúhadjáratba, és továbbgondolva. Lehet most a 2002-es fidesz vereség bosszúját nyögjük? Akkor megfogadta a vajda, hogy 1, einstandolja a médiát, 2, bosszút áll Magyarországon, mert akkor nem választották meg. Komolyan mondom, ennél „jobban” nem is lehetett volna csinálni.

Azért remélem a visszavágót még megérem, hogy a dagadt maffiózó egy pár négyzetméteres cellában fogja leélni a hátralévő napjait! Vagy Moszkvai száműzetésben, az ukránok vendégszeretetét élvezve, a Putykó haverja mellett. :/

]]>