Hozzászólások ehhez: Operett https://rezeda.blogin.hu/2024/08/08/operett/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 08 Aug 2024 11:44:43 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2024/08/08/operett/#comment-29041 Thu, 08 Aug 2024 11:44:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41245#comment-29041 Válaszként erre: Senki Alfonz

🙂

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/08/08/operett/#comment-29038 Thu, 08 Aug 2024 10:35:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41245#comment-29038 Jut eszembe, 85-86' ban voltam sorállomanyú. Ha akkor közöltem volna a tisztekkel, hogy úszkve van még 3 évük aztán letellik nekik, mint Csuszpinak az őrzés, hát a minimum a futi járt volna. Pedig aztán így történt. Az egyetem első 3 évében nov. 7-re osztották a nívódíjat, később már okt. 23-ra 🤣 Na most is valami hasonló fordulatban reménykedek 2-3 éven belül 🤣]]> Kedves Rezeda !

Magam részéről nem aggódnék a vásárolható ales’ rangok miatt, pláne hogy így reflektorba került. Majd csak figyeljük pár héten belül mennyi csillag lesz a itt ! Még ajándékba is kapnak páran ! Ez tuti, úgy legyen 5-ösöm… 🤣

Jut eszembe, 85-86′ ban voltam sorállomanyú. Ha akkor közöltem volna a tisztekkel, hogy úszkve van még 3 évük aztán letellik nekik, mint Csuszpinak az őrzés, hát a minimum a futi járt volna. Pedig aztán így történt. Az egyetem első 3 évében nov. 7-re osztották a nívódíjat, később már okt. 23-ra 🤣
Na most is valami hasonló fordulatban reménykedek 2-3 éven belül 🤣

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/08/08/operett/#comment-29035 Thu, 08 Aug 2024 05:55:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41245#comment-29035 A népség meg rég gombának jelmezelődött, ennyit a civil(izált) életről.

]]>
Szerző: Senki Alfonz https://rezeda.blogin.hu/2024/08/08/operett/#comment-29032 Thu, 08 Aug 2024 05:32:05 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41245#comment-29032 Kedves Rezeda, minden nap olvasom az írását, fantasztikusnak tartom. Az hogy Bulgakovot is idézi, teljesen levett a lábamról. Remélem vannak még egy páran akik élvezik.
Érdemes lenne kiadni egyik másik irását.
Köszönettel és tisztelettel.

]]>