Hozzászólások ehhez: Békegalamb 2.0 https://rezeda.blogin.hu/2024/08/07/bekegalamb-2-0/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 07 Aug 2024 14:43:56 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/08/07/bekegalamb-2-0/#comment-29026 Wed, 07 Aug 2024 14:43:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41236#comment-29026 Kedves Rezeda !

Az biztos hogy kell nekik a balhé mint a falat kenyér. Eleve a fenyegetettség érzést, libsizést, rendeleti kormányzast stb fenntartani. No meg az akcióhős (bohóc) szerepét eljátszani a birkáknak . A röhej, hogy valóban nem tudják ezek a náci barmok mibe nyúlnak, és persze megint a mi bőrünkre megy.. Vagy nagyon is tudják, dee ezt a gondolatot inkább nem folytatnám..
Komolyan ott tartok hogy röpdössenek-yachtozzanak-lopjanak, dee könyörgöm jobban járunk ha nem szólnak semmibe se bele, pláne nem rendezkednek..

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/08/07/bekegalamb-2-0/#comment-29023 Wed, 07 Aug 2024 14:23:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41236#comment-29023 Ezek nem nyugdíjasok, hogy piacra járjanak.
Helikopterrel mondjuk nem is egyszerű parkolni.

Ja és nem nekik kell nyakig szarban lenniük, hanem nekünk.

]]>
Szerző: Kalifaszi Guszti https://rezeda.blogin.hu/2024/08/07/bekegalamb-2-0/#comment-29020 Wed, 07 Aug 2024 09:30:11 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41236#comment-29020 Az ordító egér (film)

]]>