Hozzászólások ehhez: Bojkott https://rezeda.blogin.hu/2024/08/03/bojkott/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 04 Aug 2024 08:13:46 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/08/03/bojkott/#comment-28873 Sun, 04 Aug 2024 08:13:46 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41206#comment-28873 Volt egyszer egy jobbik nevű szalonnáci párt, ahonnan a nácik kiváltak és megalakítottak egy másik náci pártot…

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/08/03/bojkott/#comment-28789 Sat, 03 Aug 2024 16:30:13 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41206#comment-28789 Válaszként erre: Asura

Ne bántsd magadat! Vagy ne magadat. Akkoriban én is azt hittem.
Maradunk, akármi is lesz.

]]>
Szerző: Asura https://rezeda.blogin.hu/2024/08/03/bojkott/#comment-28786 Sat, 03 Aug 2024 15:58:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41206#comment-28786 Naponta többször átkozom magam amiért 24 éve visszatértem ebbe az országba, 15 „romlott” nyugaton töltött év után. Mert akkor naivan azt hittem, és úgy tűnt hogy lehet még itt remény egy jobb életre, a magyarságnak jobb sorsra. Nem lett és nem is lesz, csak rosszabb évről évre, most meg már késő bárhová is mennem (legalábbis nekem). De aki teheti meneküljön, mert itt rettenetes dolgok készülnek és lesznek is hamarosan… 🙁

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/08/03/bojkott/#comment-28780 Sat, 03 Aug 2024 12:27:55 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41206#comment-28780 A legjobb lenne az olimpiát is befóliázni, mint a könyveket, és akkor nem rontaná meg a magyar ifjúságot.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/08/03/bojkott/#comment-28771 Sat, 03 Aug 2024 07:55:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41206#comment-28771 Eddig is bármi megtörténhetett, ezután is elég valószínűen.
Na és, a békáért (gombáért) nem kár.
Donáth meg húzzon el, amíg teheti. Vagy leüli, az sem változtat semmit az ország helyzetén csak a sajátján.

]]>