Hozzászólások ehhez: Tróger banda https://rezeda.blogin.hu/2024/08/02/troger-banda/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 02 Aug 2024 07:43:47 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/08/02/troger-banda/#comment-28756 Fri, 02 Aug 2024 07:43:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41197#comment-28756 *még nem

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/08/02/troger-banda/#comment-28753 Fri, 02 Aug 2024 07:42:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41197#comment-28753 „így már csak az a kérdés marad, mindezek után megvilágosodnak-e, vagy az ellenzék bűnéül róják fel, ha a város belesüllyed a nyomorba.”

Ez is csak költői volt, ugye? Számukra a fideszen kívül mindenki hibás lesz, a többi is csak azt fogja látni, hogy szarul megy a városnak az ellenzéki uralom alatt…

Ezért is ordibáltam a pusztába, hogy kár kiugrani a bőrünkből amiatt a pár városka miatt, amit (még) nem sikerült igába hajtania az egyetlen pártnak, mert csak annyit ért el vele a légnemű ellenzék, hogy olyan brutális bosszúhadjáratot szabadított a lakosságra, amilyet még b*szott az ország.
De talán a világ sem.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/08/02/troger-banda/#comment-28750 Fri, 02 Aug 2024 06:22:46 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41197#comment-28750 Bakancslistám eleje: lehugyozni a sírjukat.

]]>