Hozzászólások ehhez: Magyar gatya https://rezeda.blogin.hu/2024/07/30/magyar-gatya/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 31 Jul 2024 10:36:34 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/07/30/magyar-gatya/#comment-28696 Wed, 31 Jul 2024 10:36:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41173#comment-28696 Válaszként erre: ulzana

Én is azt hittem, sőt még azzal is megvádoltam magamban, hogy inkább csak valami sületlenség (mert abból bőven van a tarsolyában).
Szóval köszi még egyszer, a hozzávalók beszerzése ugyan anyagilag kissé húzós lesz, de hát mit meg nem tesz az ember azért, hogy a rezsim ellenállójának érezhesse magát.

]]>
Szerző: Asura https://rezeda.blogin.hu/2024/07/30/magyar-gatya/#comment-28693 Wed, 31 Jul 2024 10:34:23 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41173#comment-28693 Hogy van ez, hogy a nagymagyar harcosok Gucci meg Vutton holmikkal grasszálnak? Hol a nemzeti öntudat, meg a hagyományőrzés kérem? Tessék szattyánbőr csizmát, bőgatyát húzni, az útravaló szalonnát meg tarsolylemezes ódaltáskában hordozni. A hatökrös szekéren vagy lovon utazgatva, mer’hát őseink elég ritkán jártek helikopterrel meg Falcon jet-tel.

]]>
Szerző: ulzana https://rezeda.blogin.hu/2024/07/30/magyar-gatya/#comment-28678 Wed, 31 Jul 2024 08:17:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41173#comment-28678 Válaszként erre: hj

Fogyaszd egészséggel!
Azt hittem, csak valami miniszterelnöki bonmot, de aztán a Millásregeliben a srácok mondták, hogy tényleg van ilyen.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/07/30/magyar-gatya/#comment-28657 Tue, 30 Jul 2024 20:32:50 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41173#comment-28657 Válaszként erre: ulzana

Köszi!
Nagyon finomnak tűnik, és ki is fogom próbálni, hogy tökéletesíthessem európai, globalista, internacionalista és idegenszívű „libernyák” mivoltomat. (Sőt, még sovány is, ami – mint most kiderült – szintén nem jó pont.)

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/07/30/magyar-gatya/#comment-28654 Tue, 30 Jul 2024 20:15:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41173#comment-28654 ]]> Válaszként erre: polyvitaplex

Jó! 😀

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/07/30/magyar-gatya/#comment-28651 Tue, 30 Jul 2024 18:23:57 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41173#comment-28651 Válaszként erre: hj

Állítólag megtörtént, hogy Habony egy Gucci táskával a vállán feküdt le aludni Ibizán, és egy Vuttonnal ébredt fel.
Rogánnal meg pont fordítva történt, Vuttonnal a vállán szállt be a helikopterbe, és Guccival szállt ki.
De én ezeket nem hiszem, szerintem csak mendemondák.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/07/30/magyar-gatya/#comment-28642 Tue, 30 Jul 2024 16:22:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41173#comment-28642 Válaszként erre: polyvitaplex

Jaj, nem követed elég figyelmesen a NER-férfidivatot!
Rogánnak Louis Vuitton hátizsákja volt, és ugyan pelenkatartónak vette, de spórolásból az Országházba is ezt hordta magával, a Gucci táskás pedig Habony volt. Hozzá az passzolt, ha épp valami meggondolatlan nyugdíjast kellett hasba rúgnia, aki át mert menni előtte a zebrán. (Bár valószínűleg a táskákat már mindketten rég kihányták Szijjártó kukájába az ő saját monogramos Silka zakója mellé.)
Hogy most vajon mi náluk a módi, ahhoz szerintem Mészáros outfitjeire érdemes fókuszálni.

]]>
Szerző: ulzana https://rezeda.blogin.hu/2024/07/30/magyar-gatya/#comment-28639 Tue, 30 Jul 2024 16:20:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41173#comment-28639 Válaszként erre: hj

https://www.simplotfoods.com/sea/recipe/avocado-latte

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/07/30/magyar-gatya/#comment-28636 Tue, 30 Jul 2024 13:10:02 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41173#comment-28636 Ezért is jó a Fidesz, emberi párt, jól megférnek egymás mellett a répanadrágos popperek és a csőnacis digók, a Gucci-táskás rogánok és a tepertőfejű tállaiandrások.

]]>
Szerző: Zeg56 https://rezeda.blogin.hu/2024/07/30/magyar-gatya/#comment-28633 Tue, 30 Jul 2024 13:09:03 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41173#comment-28633 Doktorminiszterelnök a pocakos tábornokokat nem szereti csak a huszárokat.
Szegèny lovakat sajnálom akiket Döbrögi ül meg….

]]>