Hozzászólások ehhez: Hazaárulgatás https://rezeda.blogin.hu/2024/07/26/hazaarulgatas/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 26 Jul 2024 20:51:34 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: István https://rezeda.blogin.hu/2024/07/26/hazaarulgatas/#comment-28498 Fri, 26 Jul 2024 20:51:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41143#comment-28498 inkább mondd azt, hogy a titokszolgák direkt félre néztek? 😢]]> Válaszként erre: Ultron

Szerintem kicsit túltoltad a biciklit ezzel a vaktölténnyel (egy ember meghalt, két súlyos sebesült); 🤔 inkább mondd azt, hogy a titokszolgák direkt félre néztek? 😢

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/07/26/hazaarulgatas/#comment-28456 Fri, 26 Jul 2024 14:41:12 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41143#comment-28456 Válaszként erre: Yeti

Nem vagyok az összeesküvés-elméletek híve, de simán megjátszhatták az egészet. Senki sem halt meg, a „merénylő” vaktölténnyel tüzelt, pár csepp vér semmire sem bizonyíték – a nagy kavarodásban folyamatos takarásban volt Trump, egy mozdulat, és kész a paca. De véleményem szerint a leginkább ellentmondásos dolog az egészben maga Trump: nehéz megjósolni, hogy egy ember hogyan reagál egy ilyen helyzetre, de az biztos, hogy nem úgy, hogy vérző fejjel (miközben simán lehetett ott több fegyveres is) odavet a legelső fényképezőgépnek egy Time címlapra fazonírozott hőspózt, majd ahogy kilép a kórházból, első útja a golfpályára vezet…sokan egy szimpla közúti balesettől évekig depressziósak, Donnie-nak meg épphogy nem loccsantották szét a fejét, de ahelyett, hogy a sokk vagy legalább némi meglepettség jelét adná, csak integet és mosolyog – mindez tökéletes lehetőség, hogy az erős, rendíthetetlen vezér szerepében jelenjen meg, miközben szimpátiát és együttérzést generáljon. Ez túl olajozott ahhoz, hogy ne legyen előre megírva.

Szerintem.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/26/hazaarulgatas/#comment-28453 Fri, 26 Jul 2024 13:57:46 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41143#comment-28453 Válaszként erre: Ultron

Hogyne lenne marha, ha lelövette magát pedig csak a fülbevalót szerette volna a kedvenc álnokán látni.
Egyébként sem lehet ilyen ügyesen füllyukasztani és hagyni kinyuvasztani magát egy menetben egy szakképzett fazonnak. Vagy profi és akkor sose lesz meg ki volt, vagy marha és sikertelen is pluszban.
Szerintem nem lehet ezt így megrendezni, túl necces a dolog.

Nemzeti kártyával vendégmunkás ilyen hibát nem követ el, akár orosz akár kínai is legyen. Na attól jogos nemzeti ijedelemmel betojni. Habár már most is van az a teleszart zokni formátum.
Tanulok a jövőre, tudjam majd mondani hogy szpasziba oszt jüannapot!

]]>
Szerző: Kalifaszi Guszti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/26/hazaarulgatas/#comment-28450 Fri, 26 Jul 2024 12:03:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41143#comment-28450 Egy putióta kalandjai Posványoson!

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/07/26/hazaarulgatas/#comment-28447 Fri, 26 Jul 2024 11:27:03 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41143#comment-28447 Válaszként erre: Yeti

Elég sok minden mutat arra, hogy a trumpitás marha nem is volt akkora balfasz…(gyk.: megrendezett volt az egész, a’la Torgyán bombamerénylet, csak most sokkal drámaibb a forgatókönyv)

Csak aztán a putrihuszár nehogy átvegye a parókás puszipajti ötletét. Képzeld, ahogy egy Gyurcsányra megszólalásig hasonlító „ballipsi” előugrik a semmiből egy dugós puskával és pont, mikor az 1G ahhoz a részhez ér, hogy „mimagyarok”, „Brüsszel!” felkiáltással elsüti azt…
Bayer a golyó elé veti a fültakaróját, miközben Győzi, Pataky meg Feró egymást taposva igyekeznek felsegíteni a disznót. Még aznap bevezetik a merénylet-vészhelyetet és a nemzeti ijedelem-adót, valamint ‘veszélyességi pótlék’ címszóval megtriplázzák az összes kormánypárti politikus fizetését.

]]>
Szerző: Kovács Attila https://rezeda.blogin.hu/2024/07/26/hazaarulgatas/#comment-28444 Fri, 26 Jul 2024 10:19:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41143#comment-28444 Kiegészíteném még anyival, hogy semmi kétségem affelől, hogy ha bármi veszélyeztetné a 26-os fideszes győzelem esélyét, a Nemzethy Kártyához biztosítanak majd szavazati jogot is!

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/26/hazaarulgatas/#comment-28441 Fri, 26 Jul 2024 08:29:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41143#comment-28441 Nemzeti kártya, nabazmeg!
Egyik rohadékot sem siratnám meg, ha nem védené meg ezeket a fültapasz.
Márpedig kizárt, hogy minden puskás akadémista akkora balfasz legyen mint a trumpitás marha volt.

]]>
Szerző: Fáradt https://rezeda.blogin.hu/2024/07/26/hazaarulgatas/#comment-28438 Fri, 26 Jul 2024 08:24:40 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41143#comment-28438 Válaszként erre: Tom Sawyer

„vajon miért pont 3 év a törlesztés ideje ?”

Azért, mert a választás ’26-ban lesz. Ha elveszítik, más nyakába borul majd a trágyás szekér. Ha megnyerik, az azt jelenti, hogy itt tényleg mindent lehet nekik, szóval vihetik a kínaiak, amit csak akarnak.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/07/26/hazaarulgatas/#comment-28435 Fri, 26 Jul 2024 06:59:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41143#comment-28435 Kedves Rezeda !

Ezeket a képeket elnézve a gyerekkorom óvodásképei jutnak eszembe, hintalóval-huszárcsákóval..
Dee ma nincs kedvem röhögni, mert eszembe juttatták , hogy a mai vasi kisgyerekek valószínű ezrei sosem látják a Balatont, mert a bűnöző banda elvette tőlük a lehetőséget. És erre nincs bocsánat. Ahogy Kásler gazember cinikus 50 fokos műtétjeire sem.
Aŕra sincs, hogy vajon miért pont 3 év a törlesztés ideje ?
Naa ilyeneket kéne számonkérni kiegyenesített kaszával és nem csak Tusványoson…

]]>