Hozzászólások ehhez: Egy csiga kalandjai https://rezeda.blogin.hu/2024/07/25/egy-csiga-kalandjai/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 25 Jul 2024 17:54:32 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/25/egy-csiga-kalandjai/#comment-28426 Thu, 25 Jul 2024 17:54:32 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41134#comment-28426 Addig festik az ördögöt a falra, míg valami marha tényleg el nem hiszi róluk a mártírság igényét. Aztán jól fülön kapja egy balcsapottal.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/07/25/egy-csiga-kalandjai/#comment-28417 Thu, 25 Jul 2024 15:47:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41134#comment-28417 Jópofa ez az Animal Planet-es metafora, csak kicsit fals. A valóságban ugyanis csak egyetlen elefánt duhajkodik de nagyon, míg a drága csigabiga ott csücsül a hátán, és mindenféle szerelmeteseket dudolászik a fülébe.
Összetörhetné már valaki a házát…

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/07/25/egy-csiga-kalandjai/#comment-28414 Thu, 25 Jul 2024 15:30:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41134#comment-28414 Válaszként erre: hj

A tűzőgép az igazi, mert az fáj, jobban át lehet érezni szegény Trump fájdalmát. Vannak, akiknek a testén Jézus stigmái jelennek meg; mi, magyarok, Trump sebeit viseljük magunkon áhítattal.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/07/25/egy-csiga-kalandjai/#comment-28408 Thu, 25 Jul 2024 11:55:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41134#comment-28408 Válaszként erre: polyvitaplex

Ha újra leesne, jöhet a tűzőgép, ha az sem az igazi, akkor a pillanatragasztó, az tutira megoldja a problémát örökre. A fül-orr-gégésznél pedig nagy lazán fapofát vágni!

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/07/25/egy-csiga-kalandjai/#comment-28405 Thu, 25 Jul 2024 11:34:16 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41134#comment-28405 Nekünk nincs itthon ilyen szép, nemzeti szalvétánk, ezért kokárdát tettem a fülemre, így fejezem ki a békepárti Trump-, Putyin- és Orbán-szimpátiámat.
Sajnos többször is leesett a kokárda, oda kellett tűzni a fülemhez gemkapoccsal.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/07/25/egy-csiga-kalandjai/#comment-28402 Thu, 25 Jul 2024 09:30:38 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41134#comment-28402 Nekem ettől a szalvétás performanctól lefagyott a rendszerem, mint az ecceri Windows 95. Nem tudok mit hozzátenni, ehhez már tényleg pszichiáteri diagnózis kéne. Sokkal nagyobb a veszély mint gondoltam, hogy ilyen gyogyósok „vezetik” az országot.

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/07/25/egy-csiga-kalandjai/#comment-28399 Thu, 25 Jul 2024 06:24:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41134#comment-28399 Amúgy lesz@rom már minden őrsgyűlésüket, de azért most felcsigázott, hogy mit szól ehhez a lecsigázott.
A „szerencsétlen ló” hasonlat fölvidított. 🙂

]]>