Hozzászólások ehhez: Szégyenletesek vagyunk https://rezeda.blogin.hu/2024/07/23/szegyenletesek-vagyunk/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 23 Jul 2024 20:38:10 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/07/23/szegyenletesek-vagyunk/#comment-28363 Tue, 23 Jul 2024 20:38:10 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41116#comment-28363 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Francnak se jók ezek, maximum ingának a lámpavason, de az általad említett reménysugár – bár csábító, hiszen mégiscsak alternatívának
tűnik – sajnos egyre inkább narancsos árnyalatot ölt. És a legszomorúbb, hogy mégcsak nem is mások vetítik rá…

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/07/23/szegyenletesek-vagyunk/#comment-28348 Tue, 23 Jul 2024 16:15:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41116#comment-28348 Kedves Rezeda !

Azért az biztos, látványos az agyi leépülés a Fideszben. Úgy tünik egy bizonyos szint felett be se kerülhetnek, a bunkóság meg kötelező . Dee tényleg ám.
Most olvastam a Telex interjút a Pokornyival,nem a kimondott kedvencem de azért az még nem ez a szint volt.. Igaz az egész politikai „elítünk” is mélyrepülésben van amióta ezek vannak..

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/23/szegyenletesek-vagyunk/#comment-28339 Tue, 23 Jul 2024 15:19:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41116#comment-28339 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Ez olyan régimódi rendőrvicces nálad.
– Van akváriumod?
– Nincs.
– Akkor te buzi vagy.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/07/23/szegyenletesek-vagyunk/#comment-28336 Tue, 23 Jul 2024 13:56:02 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41116#comment-28336 Válaszként erre: Yeti

Ja, ha nektek jó a jelenlegi tolvaj maffia is, akkor nem szóltam. 🙁

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/23/szegyenletesek-vagyunk/#comment-28321 Tue, 23 Jul 2024 12:16:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41116#comment-28321 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Kiváló poén ez az 5 perc várakoztatás után sokszor ötperc nettó propaganda.
De legalább ki lehet belőle lépni.
Részemről bele se lépés volt a megítélése eleitől fogva, tiszavirág jelenség ez. De nagyobb gond a fidesz 2.0 formátum.
Személycserék nem érnek semmit tényleges rendszerváltás nélkül, arra meg a jelek szerint semmi komoly igény semerre. Orbánnak se az akkori rendszerrel volt baja, hanem azzal hogy nem ő volt az első titkár.

]]>
Szerző: simki https://rezeda.blogin.hu/2024/07/23/szegyenletesek-vagyunk/#comment-28312 Tue, 23 Jul 2024 11:48:03 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41116#comment-28312 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Csak az a baj,hogy az a fény nem az alagút vége,hanem a szembe jövő vonat.Ami majd elintézi jobb sorsot érdemlő országunkat, a bégetőkkel együtt.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/07/23/szegyenletesek-vagyunk/#comment-28300 Tue, 23 Jul 2024 10:02:12 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41116#comment-28300 “S ha azt valóban nem érzi meg a lakosság, ha a külügyminiszterek nem jönnek Budapestre”.
Talán még örülnének is neki, legalább nem lesznek forgalomkorlátozások, és a nyugati szelek nem kavarnak bele a Kárpát-medencét megülő, fingszagú fülledtségbe.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/07/23/szegyenletesek-vagyunk/#comment-28291 Tue, 23 Jul 2024 08:01:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41116#comment-28291 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Az a baj, hogy ez a „némi fény” már túl régóta látszik, de valahogy sosem akar közelebb kerülni, hiába baktatunk felé már egy évtizede. Nem pesszimizmus felismerni azt, hogy a reménysugár valójában egy csillag a horizonton, ami szépen ragyog, de sosem fogod elérni, ha folyton csak az eléd lógatott répát követed. Ahhoz ennél sokkal drasztikusabb irányváltás kell.

u.i.: a károgás nem jó, de még mindig jobb, mint a bégetés.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/07/23/szegyenletesek-vagyunk/#comment-28288 Tue, 23 Jul 2024 06:46:16 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41116#comment-28288 Azért már látszik némi fény az alagút végén. Az itt rendszeresen károgók is tájékozódhatnának! A „sírva vigad a magyar” mentalitást mellőzve, már qrvára unalmas. Vagy a vágyaikat vetítitk ki? Nem is értem.
https://www.youtube.com/live/Om-qnx25RWM

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/23/szegyenletesek-vagyunk/#comment-28285 Tue, 23 Jul 2024 06:31:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41116#comment-28285 Márpedig hatalmon lesznek, legfeljebb éhendöglik a népség.
Iványi gyámoltjai kezdik, néhány órányi működésrevalót hagytak a bankszámláikon.

]]>