Hozzászólások ehhez: Kokik és sallerek https://rezeda.blogin.hu/2024/07/19/kokik-es-sallerek/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 19 Jul 2024 11:23:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/07/19/kokik-es-sallerek/#comment-28156 Fri, 19 Jul 2024 11:23:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41089#comment-28156 Remélem, hogy Putyin és Trump előbb-utóbb megérkezik Horvátországba, és esznek egy jót, Trump barátfülét, Putyin polóniumlevest, jó étvágyat!
Tulajdonképpen bármit ehetnek, baráti társaságban még a szar is csemege.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/19/kokik-es-sallerek/#comment-28150 Fri, 19 Jul 2024 08:51:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41089#comment-28150 Bizisten katartikus lefejezésnek olvastam. Huhh, meleg van cefetül.

]]>
Szerző: Fáradt https://rezeda.blogin.hu/2024/07/19/kokik-es-sallerek/#comment-28147 Fri, 19 Jul 2024 07:35:57 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41089#comment-28147 Hitler is az utolsó pillanatig vezényelte a már csak papíron létező hadosztályokat. Szóval a kudarc (beismerése) orbán öngyilkossága lenne, de ahhoz a dagadt nem elég tökös.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/07/19/kokik-es-sallerek/#comment-28144 Fri, 19 Jul 2024 06:53:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41089#comment-28144 Befejezés? Vagy a börtön, vagy moszkvai száműzetés…

]]>