Hozzászólások ehhez: Megöltem Trumpot https://rezeda.blogin.hu/2024/07/15/megoltem-trumpot/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 16 Jul 2024 17:35:36 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Nyista https://rezeda.blogin.hu/2024/07/15/megoltem-trumpot/#comment-28039 Tue, 16 Jul 2024 17:35:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41062#comment-28039 Válaszként erre: Ultron

Kedves Ultron! Hallottuk már ezt a konteót, de két ember meghalt, többen megsebesültek. Nem színházi kellék fegyverrel lőttek. És a vér meg a halál is igazi. Trump meg nem olyan tõkös, hogy bevállalja, hogy éles lőszerrel széndékosan eltalálják a fülét. Az, hogy trollkodik és az utolsó bőrt is lehúzza az esetről boritékolható! De az a fiú (Matthew Crooks)tényleg le akarta lőni, csak pocsékul célzott! Ennyi!

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/07/15/megoltem-trumpot/#comment-27907 Mon, 15 Jul 2024 10:06:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41062#comment-27907 Meghallgattatott Orbán, Szijjártó, Mága Zoltán és a többi békepap imája, a híresen erőszakmentes Trump a körülményekhez képest jól van, és újult erővel dolgozhat a béke megteremtésén.
A szemtanúk ugyan azt állítják, hogy percekkel a lövés előtt szóltak a rendőröknek, hogy egy fegyveres van a tetőn, de a rendőrök vagy azt hitték, hogy a saját mesterlövészük az, vagy pedig bíztak az ima erejében és Trump reflexeiben.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/07/15/megoltem-trumpot/#comment-27904 Mon, 15 Jul 2024 10:03:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41062#comment-27904 Ez az egész a rákosi rendszert kezdi idézni. Békeharc már van, Kezdenek elbánni a hatalomba furakodott bűnözők a nekik nem kedvesekkel, a padláslesöprés is érlelődik. Aztán tuggyuk mi lett a sorsa a rákosinak. Moszkvába lett zavarva. Ez is érlelődik a békemalacnak és sleppjének.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/07/15/megoltem-trumpot/#comment-27892 Mon, 15 Jul 2024 08:11:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41062#comment-27892 Azért az remélem, mindenkinek megvan, hogy egy orbitális színjátékot láthattunk Donald J. Trump főszereplésével. Ritka aljadék húzás a népszerűség és a szimpátia növelésére, de o1g haverjától nem is vártam mást.

]]>
Szerző: Nyista https://rezeda.blogin.hu/2024/07/15/megoltem-trumpot/#comment-27886 Mon, 15 Jul 2024 07:20:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41062#comment-27886 Miután az ellenzéki sajtóval végeztek jön majd az ellenzéki olvasó. Nem sokkal később majd azok akiket a hatalom annak tart és végül a gyanúsak.
Mária néni meg azért Mária néni, mert gyáva cseléd, aki a sparhert mellett retteg és a rettegése gyűlöletet szül. Mária néni és János bácsi vért akar látni. Nem most akar vért látni, hanem mindig is azt akart! Mert már a nagyszülők is ilyenek voltak. Vért akartak már 1944-ben is.
És az amerikai „aunt Mary”-k és „uncle John”-ok is vért akartak és akarnak.
Hát mosolyogjatok bugrisok! Tudjátok most mi következik! Bohár et. megadta az alaphangot kezdődik a haláltánc! Aztán amikor majd minden szarrá megy, akkor lehet, hogy a vérszomjas bugrisok vére is elkezd patakokban folyni. A nagyon keresztény, vérszomjas bugrisok kedvéért: „…ott lesz majd sírás és fogcsikorgatás.”(Máté 13).
Én szóltam!

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/15/megoltem-trumpot/#comment-27883 Mon, 15 Jul 2024 06:05:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41062#comment-27883 Putyini országot nézve ki lehet zuhanni a szuterén ablakából is az utca kövére. Az ország Kövére már nem is számítva.
A soros a ravasz, ez meg egy párhuzamos univerzum.

]]>