Hozzászólások ehhez: Atrióta, patrióta, hórukk https://rezeda.blogin.hu/2024/07/13/atriota-patriota-horukk/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 13 Jul 2024 08:15:03 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/13/atriota-patriota-horukk/#comment-27859 Sat, 13 Jul 2024 08:15:03 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41047#comment-27859 Tehát a szemétdomb egy Csomolungma amiről majd a történelem szakadékába fognak esni.
Meglehet, de ez már semmit sem segít az országon.
Amelyik népesség ennyiszer kiköveteli magának a putriótákat, azt nyugodtan lehet hagyni elrothadni akár a szemétdombon akár a szakadékban.
Aki pedig nem segítette elő ezeknek a hatalomba kerülését/maradását az így járt, oszt jónapot 🙁
Így jártam.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/07/13/atriota-patriota-horukk/#comment-27844 Sat, 13 Jul 2024 06:01:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=41047#comment-27844 Nehéz úgy vidáman eszegetni a popcornt, hogy a vásznon pergő pofonok kivétel nélkül a mi arcunkon csattannak. Pedig ez a marha nagy helyzet.
Mert az lehet, hogy a történelem szakadéka a következő állomás, de a bérletet úgyis velünk fizettetik ki. Azon a bizonyos szemétdombon pedig az egész ország ott fog rohadni.

]]>