Hozzászólások ehhez: Semmi sincs egészen úgy https://rezeda.blogin.hu/2024/07/04/semmi-sincs-egeszen-ugy-3/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 04 Jul 2024 10:24:28 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/04/semmi-sincs-egeszen-ugy-3/#comment-27496 Thu, 04 Jul 2024 10:24:28 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40981#comment-27496 Mit keres az a rusnya,potrohos izé itt az írás elején?
Úgy különben a jóindulatú füllentés( jól áll neked az a ruci) meg az alávaló aljas permanens hazudozás(politikusnak lebegteti a szél a száját) között ég és föld a különbség.
Az előbbi segíti az emberek egymást jobban elviseljék, az utóbbi egyenesen lehetetlenné teszi.
Pacsirta helyett gerle jött hajnal 4 tájt, de ő is nagyon rendben van.
Kívánságod tehát ha nem is teljesen, de azért teljesült.
Légy szíves kívánj bátran sokkal nagyobb dolgokat – hátha,hátha.

]]>