Hozzászólások ehhez: Egy konvoj, egy telefon https://rezeda.blogin.hu/2024/07/03/egy-konvoj-egy-telefon/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 03 Jul 2024 17:17:54 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/07/03/egy-konvoj-egy-telefon/#comment-27487 Wed, 03 Jul 2024 17:17:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40975#comment-27487 Kedves Rezeda !

Ezek után azt mondom megérdemli ez az Ukrán bohóc is, meg Brüsszel is ezt a Náci gazember csürhét. Semmit nem tanutak Hitlerből.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/07/03/egy-konvoj-egy-telefon/#comment-27484 Wed, 03 Jul 2024 06:56:19 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40975#comment-27484 Nagy csinnadrattával beharangozta a tolvaj varangy hétfőn, hogy kedden figyeljük a sajtót, mekkora előrelépés lesz a „béke” érdekében. Na, tegnap semmi nem volt. Mára viszont kiderült, a putykó tűzszüneti ajánlattal küldte Kijevbe. Amit persze előre lehetett tudni, hogy hülyék lennének az ukránok egyoldalú tűzszünetre, meg amúgy is ismertek Ukrajna feltételei. Az, hogy a ruszkik takarodjanak ki a megszállt területeikről. Majd utána lehet tárgyalni a békéről.
Ezt errefelé úgy mondják, a dagadt helybe ment a lószerszámért. De nem volt más választása. Ami persze egy másik kérdés, és a hazaáruláshoz van inkább köze.

]]>