Hozzászólások ehhez: Weber és az óvónők https://rezeda.blogin.hu/2024/07/02/weber-es-az-ovonok/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 02 Jul 2024 09:31:11 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/07/02/weber-es-az-ovonok/#comment-27472 Tue, 02 Jul 2024 09:31:11 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40966#comment-27472 Már az is lényegtelen, ki tehet róla jobban.
Mert egy kicsit, mindannyian.
Mostanra előkereshetem a szőlőkarót, no lássuk uram mire megyünk ketten 🙁

]]>