Hozzászólások ehhez: Álmainkban Bulgária visszainteget https://rezeda.blogin.hu/2024/06/20/almainkban-bulgaria-visszainteget/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 20 Jun 2024 20:51:25 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/06/20/almainkban-bulgaria-visszainteget/#comment-27097 Thu, 20 Jun 2024 20:51:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40888#comment-27097 A GDP megevése, na jut eszembe a régi székely vicc a tehénszarral.
Na Áron, kend megenné egy százasért?
Azt azé nem, de a felét egy ötvenesért.
Visszafelé jövet a miséről most Áron kérdezte, na kend megenné a másik felét egy ötvenesért?
Az is meglett, aztán néz egymásra a két koma.
Áron, nekem olybá tűnik, hogy mi most ezt a tehénszart ingyen ettük meg!
Ammá igaz komám, na de megdupláztuk a GDP-t !

Ennyit a nagy közgazdászkodásról.

]]>
Szerző: Kovács M https://rezeda.blogin.hu/2024/06/20/almainkban-bulgaria-visszainteget/#comment-27091 Thu, 20 Jun 2024 15:13:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40888#comment-27091 Istenem, istenem… Rázzák a rongyot az adófizetők pénzéből, közben meg egyre több az országban a nyomorgó ember. 🙁

Lelkiismeretlen mocskos gazemberek! 🙁

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/06/20/almainkban-bulgaria-visszainteget/#comment-27088 Thu, 20 Jun 2024 07:11:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40888#comment-27088 Kedves Rezeda !

Ebben az egy mondatban, hogy nekik jobban fájjon, minden benne van.
Az egész elcseszett NER, az elcseszett évtizedek, minden..
Az nem is érdekes hogy nekünk mennyire fáj, csak Brüsszelnek jobban fájjon. Még most se azon van hogy rendbe tegyük ezt a tetves országot ! És minden nap egyre idiótább, totál elmebeteg, és ezekre vannak bízva az unokáink, a gyerekink élete.. A mienkét már tönktetették. Tényleg őrület.

Nekik jobban fájjon !(Nem tudok túllépni ezen)
Mondja ezt az a gazember aki az ellopott milliárdjainkat jó eséllyel Csádba vitte gyémántba. Ezeknek mi fog fájni ?? A Lülüknek, Tiborczéknak, Rogánoknak mi fog fájni ??
Hajrá magyarok!! Hajrá birkák!!

]]>