Hozzászólások ehhez: A kígyó gyomrában https://rezeda.blogin.hu/2024/06/09/a-kigyo-gyomraban/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 10 Jun 2024 05:59:16 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/06/09/a-kigyo-gyomraban/#comment-26770 Mon, 10 Jun 2024 05:59:16 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40813#comment-26770 Szép nap ez a mai.
Éljen Szombathely!

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/06/09/a-kigyo-gyomraban/#comment-26767 Sun, 09 Jun 2024 21:08:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40813#comment-26767 ]]> Gratulálok !
Éljen Szombathely !! ❤️

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/06/09/a-kigyo-gyomraban/#comment-26764 Sun, 09 Jun 2024 17:46:15 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40813#comment-26764 Nyílván adja magát a poén.. Szóval nem is értem mit vártak ezek, amikor a postagalamb is átadja a küldeményt a denevérnek a megyehatáron ! 🤣 Amugy én bírom a zalaiakat. Csak ahogy felénk mondják délutánra már nem kéne lemenni..🤣 Csak vicc, remélem senki nem sértődik meg ! Oldjuk a feszültséget ..... Jó estét, jó szurkulást !! 🙃]]> Kedves Rezeda !

Azért van vidámabb történet is itt van pl. ez a Zalaszántói „rossz látási viszonyok ” a szavazó helységben történet..🤣
Nyílván adja magát a poén.. Szóval nem is értem mit vártak ezek, amikor a postagalamb is átadja a küldeményt a denevérnek a megyehatáron ! 🤣
Amugy én bírom a zalaiakat. Csak ahogy felénk mondják délutánra már nem kéne lemenni..🤣

Csak vicc, remélem senki nem sértődik meg ! Oldjuk a feszültséget …..
Jó estét, jó szurkulást !! 🙃

]]>
Szerző: Asura https://rezeda.blogin.hu/2024/06/09/a-kigyo-gyomraban/#comment-26758 Sun, 09 Jun 2024 11:24:08 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40813#comment-26758 A mi Boa Constviktor-unk dagadó bendőjében is megtalálnánk Magyarország jó 3/4 részét – szintén holtan… 🙁

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/06/09/a-kigyo-gyomraban/#comment-26752 Sun, 09 Jun 2024 08:13:02 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40813#comment-26752 Az indonéz kígyó legalább nem próbál békegalambnak látszani. Bele is halt az őszinteségbe.
Tanulság?

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/06/09/a-kigyo-gyomraban/#comment-26749 Sun, 09 Jun 2024 06:52:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40813#comment-26749 Egyre szimpatikusabbak azok az indonéz parasztok.
Nem tetszett nekik, meghosszabbították bicskáig.

]]>