Hozzászólások ehhez: Hangzavar https://rezeda.blogin.hu/2024/06/07/hangzavar/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 07 Jun 2024 20:20:36 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/06/07/hangzavar/#comment-26698 Fri, 07 Jun 2024 20:20:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40792#comment-26698 Nemrég láttam Magyar Pétert az Egyenes Beszédben, és most volt a legkevésbé szimpatikus. Arrogáns volt, sértődékeny, lehet, hogy túlpörgött egy kicsit.
Azt is mondta, hogy sem Karácsonyra, sem Vitézyre nem fog szavazni, amit azért nem értek, mert ha mindkettőjüket rossz megoldásnak tartja is, nem lehetnek egyformán rosszak, valamelyiküknek egy kicsivel jobbnak kell lennie.
Mindig lehet a kevésbé rosszra szavazni.

]]>
Szerző: Bogomil https://rezeda.blogin.hu/2024/06/07/hangzavar/#comment-26692 Fri, 07 Jun 2024 16:41:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40792#comment-26692 Azt hiszem, hogy a NER (Orbán) pont azt szeretné elérni, hogy mindenki beletörődjön: nincs értelme semmit tenni. Úgyhogy én mindenképpen elmegyek szavazni, és erre öszönzök mindenkit, még akkor is, ha egyelőre nem tudunk megszabadulni ettől az uszító kormánytól és állampárttól. Ha valaki abszolút elégedetlen az eddigi parlamenti ellenzéki pártokkal, most talál mást is… (Bár én nem szavazok MP-re…)

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/06/07/hangzavar/#comment-26689 Fri, 07 Jun 2024 16:34:10 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40792#comment-26689 Kedves Reteda !

Megmondom, hiszek a csodákban .
Szóval hiszem , és ha a fatornyosotok nézem, meg biztos. Hidjétek el, Savaria nagy erő, nagy bíztatás még a szomszéd várakban is .

Éljen Szombathely !!

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/06/07/hangzavar/#comment-26686 Fri, 07 Jun 2024 10:53:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40792#comment-26686 A fidesz „kampány” tulajdonképpen minimum 5-6 egyértelmű, közösség – egy egész ország – ellen elkövetett bűncselekmény. Uszítás, rágalmazás, izgatás, pánikkeltés, álhírterjesztés…az, hogy az egész elmebaj elképzelhetetlen mennyiségű közpénzből megy (lopás, visszaélés, hűtlen kezelés…), szinte már nem is tétel.

És megint győzni fognak. Hatalmas többséggel.
Kicsit talán megnehezíthetné a dolgukat valamiféle parlamenti ellenzék létezése, de ilyen – hogy egy klasszikust idézzek – úri kurvaságokról úgy 10-15 éve már álmodni is kár, nemhogy szavazni a nemlétezőre.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/06/07/hangzavar/#comment-26683 Fri, 07 Jun 2024 08:53:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40792#comment-26683 A fideszt kéne betiltani, az ocsmány, gyűlölködő kampánya és az ország lerablása miatt!

]]>
Szerző: Kalifaszi Guszti https://rezeda.blogin.hu/2024/06/07/hangzavar/#comment-26677 Fri, 07 Jun 2024 07:03:28 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40792#comment-26677 Nem tudom, hogy fasiszták-e, de a „kommunikációjuk” tipikus cigánytempó, az hétszentség!

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/06/07/hangzavar/#comment-26674 Fri, 07 Jun 2024 06:43:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40792#comment-26674 Sose gondoltam volna, előnyömre válik ahogy süketedek.
Ezek meg ordíthatnak ahogy a pofájukon kifér, rám már nem hat.
Amennyit emlegetve vannak a gombák, no akkor én is megsértem őket.
Konyhakéssel! Vékonyra szeletelt hagyma gombával hamburger feltéthez pirítva.

Gondolom kurvára felesleges elmennem szavazni is, no de ha csak hangyafingnyit ér is ezek ellen mégis megteszem.

]]>