Hozzászólások ehhez: Házak, jószágok, két nő, meg az Orbán https://rezeda.blogin.hu/2024/06/05/hazak-joszagok-ket-no-meg-az-orban/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 05 Jun 2024 07:53:43 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/06/05/hazak-joszagok-ket-no-meg-az-orban/#comment-26650 Wed, 05 Jun 2024 07:53:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40780#comment-26650 Salvini helyett Meloni. (Jaj, az a fránya gender, már azt sem tudjuk, ki fiú és ki lány!)

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/06/05/hazak-joszagok-ket-no-meg-az-orban/#comment-26647 Wed, 05 Jun 2024 06:55:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40780#comment-26647 Akinek még nem világos honnan merített ihletet a mi kis béka békeharcosunk és csapata:

„Szabadságharcosok a békeharc szolgálatában – A magyar szabadságharcos szövetség II. kongresszusának anyagából
BUDAPEST 1953”
https://bookline.hu/product/home.action?_v=Szabadsagharcosok_a_bekeharc_szolgalatab&type=20&id=694274

Igen, ez a Rákosi-korszak néven híresült el. A komcsi diktatúra, és a 40 éves ruszki gyarmat hajnala. Na meg a padláslesöpréseké. Ez vár rátok, ha a fideszre szavaztok. 🙁

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/06/05/hazak-joszagok-ket-no-meg-az-orban/#comment-26644 Wed, 05 Jun 2024 06:24:30 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40780#comment-26644 Ha már ennyiszer előjön a gomba, nem lehet a G betű is innen ered?
Azaz: 01G(omba). A nulla nem véletlenül került oda.

Az is delikát, hogy az EU ellenségeként lehet EU tanács soros(érted!) elnöknek lenni.

A Morzsi nem csípi az idegeneket, hatott rá a migráncsozás.
Úgyhogy nem irigylem a fideszpostásokat, nem lesz könnyű nadrágszárral együtt eltakarodniuk dolguk végezetlen. Így aztánolvasnivaló(popótörlő) nélkül maradok továbbra is.

]]>