Hozzászólások ehhez: Bömbölő reszketés a hatalomért https://rezeda.blogin.hu/2024/06/02/bombolo-reszketes-a-hatalomert/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 03 Jun 2024 04:54:16 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Istvan https://rezeda.blogin.hu/2024/06/02/bombolo-reszketes-a-hatalomert/#comment-26347 Mon, 03 Jun 2024 04:54:16 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40762#comment-26347 Jem Bendell honlapja (ha valaki olvasni szeretne):-
Breaking Together (free ebook): https://jembendell.com/2023/04/08/breaking-together-a-freedom-loving-response-to-collapse/

]]>
Szerző: Istvan https://rezeda.blogin.hu/2024/06/02/bombolo-reszketes-a-hatalomert/#comment-26341 Sun, 02 Jun 2024 18:58:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40762#comment-26341 Válaszként erre: Thot52

Ha valaki olvasni szeretne:-
1. https://jembendell.com/2023/04/08/breaking-together-a-freedom-loving-response-to-collapse/ (free ebook)
2. https://jembendell.com/2019/05/15/deep-adaptation-versions/

]]>
Szerző: Thot52 https://rezeda.blogin.hu/2024/06/02/bombolo-reszketes-a-hatalomert/#comment-26278 Sun, 02 Jun 2024 11:41:32 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40762#comment-26278 Drága Kázmér,
Biztosan olvastad Asimov Alapítvány-trilógiáját. Ott szerepel az Öszvér, aki hosszú időre visszaveti a fejlődést, de végül a történelem visszatér a normális kerékvágásba. Igaz, sok időbe telik.
Nekünk magyaroknak az a kivételes helyzet jutott, hogy egy időben kaptunk meg két Öszvért (magyarra fordítva két idióta, hatalommániás majmot), azaz Fletót és a gánti bánya szuperbolsevik vezetőjének a picinyét.
Bízzunk a pszichohistóriában, jönnek (??) még jobb idők!
Egyszer írhatnál Jem Bendellről és a „mélyalkalmazkodásról” is, szerintem időszerű.
Jó egészséget!

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/06/02/bombolo-reszketes-a-hatalomert/#comment-26269 Sun, 02 Jun 2024 08:44:28 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40762#comment-26269 Aha, tehát már a halálos fenyegetés is belefér.

Figyu, ezek úgy behúzzák a választást, mint a szél, ahogy a vidéki kiskirályok is be vannak betonozva. Amikor az ún. „független” polgármesterek szókincse is kizárólag a „háború” és „béke” szavakra redukálódik, akkor már lehet tudni, hogy itt valójában nem is lesz választás. Talán nem is volt sosem.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/06/02/bombolo-reszketes-a-hatalomert/#comment-26257 Sun, 02 Jun 2024 06:10:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40762#comment-26257 Most már az a soros, nem számít hogyan csak degelj? Hmm.

]]>