Hozzászólások ehhez: Freud bácsi, szevasz https://rezeda.blogin.hu/2024/05/30/freud-bacsi-szevasz/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 30 May 2024 17:41:53 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/05/30/freud-bacsi-szevasz/#comment-25936 Thu, 30 May 2024 17:41:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40735#comment-25936 Válaszként erre: polyvitaplex

És képzeld, hogy Jancsi bácsi meg Juliska néni hogy örül minden reggel amikor felébrednek – szintén hasgörccsel –, hogy éjszaka szerencsére megint nem rájuk pottyant az atombomba. Bár a szívük mélyén érzik, sőt tudják is, hogy ezt nem a szerencséjüknek, hanem annak a drága jó Viktor miniszteres elnöknek köszönhetik.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/05/30/freud-bacsi-szevasz/#comment-25927 Thu, 30 May 2024 15:37:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40735#comment-25927 Már kora reggel hasgörccsel ébredek, hogy hová dobott már megint atombombát az EU, mialatt aludtam.
Én azt mondom, hogy atomháború helyett építsünk inkább atom-tengeralattjárót, ha fel is robban, legalább békés felhasználású atomtól halunk meg.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/05/30/freud-bacsi-szevasz/#comment-25924 Thu, 30 May 2024 10:01:17 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40735#comment-25924 Tudom, Magyarország egy másik dimenzió meg minden, de néha még is egész egyszerűen hihetetlen, hogy kormányzati szinten mehet a pánikkeltés, izgatás, röhejes fikciókra épülő gerrilakampány, álhírterjesztés, egy teljes ország megfélemlítése, nettó átbaszása, alaptalan riogatás, 100% közpénzből, a legkisebb ellenállás vagy következmény nélkül.
Ilyen egyszerűen nincs és mégis van.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/05/30/freud-bacsi-szevasz/#comment-25921 Thu, 30 May 2024 09:06:23 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40735#comment-25921 Van bőven nagyon hülye, elegendő is.
No meg a szokásos szavazós simlik nagymértékben.
Hülye magyarik baszódjatok meg 🙁

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/05/30/freud-bacsi-szevasz/#comment-25918 Thu, 30 May 2024 07:34:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40735#comment-25918 Pedig egyszerű. A Kremlből küldték a listát a kretén fidelitasos hülyegyerekeknek. Ebben szerepelt a „сбить российские ракеты над Украиной”. Ők meg bemásolták a Google fordítóba aztán onnan a Facebookra.

Hogy ez nettó hazaárulás? Aztán ki akarna hazaárulókra szavazni? Nagyon hülyének kell ahhoz lenni…

]]>