Hozzászólások ehhez: Száll a kakukk fészkére https://rezeda.blogin.hu/2024/05/19/szall-a-kakukk-feszkere/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 20 May 2024 12:37:39 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/05/19/szall-a-kakukk-feszkere/#comment-25448 Mon, 20 May 2024 12:37:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40655#comment-25448 Válaszként erre: polyvitaplex

Akkor minek álltál szóba velem?

Belefáradtam az itteni kommentfalba. Nem Rezedába, őt majd azért olvasom a továbbiakban is.
Ne fáradj, nem fogok hiányozni az itt kommentelőknek, tudom.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/05/19/szall-a-kakukk-feszkere/#comment-25442 Mon, 20 May 2024 11:10:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40655#comment-25442 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Nem sértegettem vagy néztem le senkit, ellentétben veled, aki rendszerint csípőből balfaszozik, ha valaki netán eltérő véleményen van. Ám legyen, mocskoltak engem már durvábban is a drága polgártársaim – viszont az a nagy helyzet, hogy a balfaszoknak is lehet ám véleménye, és ha ez neked nem tetszik, akkor ez van.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/05/19/szall-a-kakukk-feszkere/#comment-25334 Mon, 20 May 2024 07:09:19 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40655#comment-25334 Magyar Péterrel szemben én is szkeptikus vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy győzködni akarnám azokat a családtagjaimat és barátaimat, akik bíznak benne. Cserébe ők sem győzködnek engem, erről még szerződést sem kellett kötnünk, magától értetődik, hogy a szoros kötelékeink ellenére sem vagyunk egyformák.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/05/19/szall-a-kakukk-feszkere/#comment-25331 Mon, 20 May 2024 07:00:19 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40655#comment-25331 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Aki így beszél, mint te, megérdemli, hogy ne álljanak vele szóba.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/05/19/szall-a-kakukk-feszkere/#comment-25319 Mon, 20 May 2024 06:18:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40655#comment-25319 Válaszként erre: Ultron

Ó bazmeg, ti aztán tényleg megérdemlitek a varangykirályt!

„Pont akkor bukkant fel, amikor már majdnem kezdett meleg lenni a talaj a NER alatt és környékén.”

Tényleg?

„az őt messiásként égig emelő tömeg”

Ez most komoly? Azt értem, hogy a komcsi börtönszökevény bonszájdúcse és bandája folyamatosan sértegeti a népet. De te ki a kis faszom vagy, hogy lenézel itt, és bárhol bárkit is? Előbb nézzél a tükörbe baszod!

Remélem más is olvas Rezedát, az itt kommentelő balfaszokon kívül!

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/05/19/szall-a-kakukk-feszkere/#comment-25268 Sun, 19 May 2024 13:11:50 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40655#comment-25268 ) Szóval ez a Peti kölökmackó, tényleg rendesen belecsapott a lecsóba. Igazából az a kérdés hogy miért Ő , és miért most ?? Mások is, korábban is mondták egyébként. Szerintem a meztelen csigákon és a moszatokon kívül mindenki tudta miről folyik ez az agyament tizenpár év. ( A gombákat tisztelem, különösen a vargányákat 😻 ) Kicsit Hollywood a Story, gondolom elöbb utóbb megnézzük a moziban.. 🙃 Mondtuk régóta a kukorica pattogatást, dee tedd a szívedre a kezed. Azért ekkora durranást én nem vártam 🤣🤣 Csak az gond hogy hagytuk - hagyjuk (egyenlőre) még a forgató könyvbe beleugat a náci gazember csürhére !!!]]> Kedves Rezeda !

Tolom az őszintét ! ( j’ába van, ha az ember fiatalokkal dolgozik ragad a szleng 🙃 )
Szóval ez a Peti kölökmackó, tényleg rendesen belecsapott a lecsóba. Igazából az a kérdés hogy miért Ő , és miért most ??
Mások is, korábban is mondták egyébként. Szerintem a meztelen csigákon és a moszatokon kívül mindenki tudta miről folyik ez az agyament tizenpár év.
( A gombákat tisztelem, különösen a vargányákat 😻 )
Kicsit Hollywood a Story, gondolom elöbb utóbb megnézzük a moziban.. 🙃
Mondtuk régóta a kukorica pattogatást, dee tedd a szívedre a kezed. Azért ekkora durranást én nem vártam 🤣🤣
Csak az gond hogy hagytuk – hagyjuk (egyenlőre) még a forgató könyvbe
beleugat a náci gazember csürhére !!!

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/05/19/szall-a-kakukk-feszkere/#comment-25265 Sun, 19 May 2024 12:01:11 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40655#comment-25265 Válaszként erre: hj

Pont akkor bukkant fel, amikor már majdnem kezdett meleg lenni a talaj a NER alatt és környékén. Azóta szó sem esik a botrányról, csak arról, hogy itt van ez a MP, aztán ennyi.

Ne legyen igazam, de az a gyanúm, egy orbitális pofonba rohan bele az őt messiásként égig emelő tömeg. Egyben rettenetesen sajnálnám is őket – a remény legfényesebb szikráját követik (amit teljesen megértek), amiről könnyen kiderülhet, hogy egy, még az eddigieknél is mélyebb szakadékba vezet…

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/05/19/szall-a-kakukk-feszkere/#comment-25262 Sun, 19 May 2024 11:22:04 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40655#comment-25262 Tökmindegy, mi jut el a mariskanénikhez.
Az élőlények zöme elvan agy nélkül is évmilliók óta, ugyan miért kellenének emezeknek ilyen felesleges energiapazarló szervük legyen?

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/05/19/szall-a-kakukk-feszkere/#comment-25259 Sun, 19 May 2024 10:20:58 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40655#comment-25259 Ritkán fordul elő, hogy nem értek egyet az írottakkal, de ma így esett.
Szerintem McMurphy próbálkozása nem összevethető Magyar „tevékenységével”. McMurphyt ismerjük, értjük, szeretjük, az ő harca egy őszinte ember lázadása és forradalma – és nem csak önmagáért. De vajon Magyar mit/kit képvisel? Tudja ezt egyáltalán valaki? Én nagyon-nagyon szkeptikus vagyok vele szemben. Ám egy dolog átlátható: a színpadra lépésével elterelte a fókuszt a kegyelmi botrányról. Pedig az az esszenciája a NER működésének és romlottságának.

]]>