Hozzászólások ehhez: Dömperológia https://rezeda.blogin.hu/2024/05/09/domperologia/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 09 May 2024 11:32:56 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/05/09/domperologia/#comment-24605 Thu, 09 May 2024 11:32:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40571#comment-24605 Válaszként erre: kovacs_ugynok

No igen, ennél a zöldnél a szürkeállomány is barna.
A szőkéről nem is szólva.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/05/09/domperologia/#comment-24599 Thu, 09 May 2024 11:11:23 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40571#comment-24599 Szentesi Zöldi Alexandra javaslata („kéne hagyni a felnőtteket dolgozni”) azért is furcsa, mert a főpolgármester-jelölti megszólalásaiban eddig nem sikerült konkrétumokat mondania, mintha nem lenne programja, vagy lehet, hogy van, csak még nem közölték vele, mert még nem érett meg rá.

Szentkirályi László viszont rendes magyar gyerek, javasolnám hadügyminiszternek ahelyett a háromnevű ingyenélő helyett.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/05/09/domperologia/#comment-24596 Thu, 09 May 2024 11:08:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40571#comment-24596 Válaszként erre: hj

Olyan gyorsan felnőnek…

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/05/09/domperologia/#comment-24593 Thu, 09 May 2024 10:00:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40571#comment-24593 Válaszként erre: Ultron

A héten érettségizett.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/05/09/domperologia/#comment-24590 Thu, 09 May 2024 08:06:49 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40571#comment-24590 …amúgy már éppen kérdezni akartam, mi van mostanság a dömperes óvodással? Rég hallottunk felőle.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/05/09/domperologia/#comment-24587 Thu, 09 May 2024 08:01:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40571#comment-24587 Bayer 2.0 meg a Szopós Szandi…
Újabb nap a paradicsomban.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/05/09/domperologia/#comment-24584 Thu, 09 May 2024 07:36:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40571#comment-24584 Válaszként erre: Yeti

Nagyon nem egy súlycsoportban vannak, és nemcsak testtömeg index tekintetében.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/05/09/domperologia/#comment-24581 Thu, 09 May 2024 07:33:49 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40571#comment-24581 Hogy egy képzavarral éljek. A Fidesz bevonzza ezeket a szar alakokat, akik ha felkerülnek a polcra, máris lekvárnak képzelik magukat. Belepik a mindennapi életünket, a médiától kiindulva, a gazdaságon keresztül a kultúráig bezárólag, mint a guanó, keményen, vastagon. Varangykirály, te tetted ezt! Hogy csókolna meg a… halál! Bár ez utóbbit, babonából kifolyólag, inkább visszaszívom. :/

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/05/09/domperologia/#comment-24578 Thu, 09 May 2024 06:58:52 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40571#comment-24578 Szent a közös nevezőjük, nevezetük – a szentségit!
Mellékesen megjegyzem, némely hetvenesek bármikor simán rommá verhetnének hitvány dumabajnokokat. Spartan legidősebb versenyzője is bőven 70 feletti, mint láthattuk legutóbb is a szombathelyi versenyt.

]]>