Hozzászólások ehhez: Konjunktúraérzékelés https://rezeda.blogin.hu/2024/05/08/konjunkturaerzekeles/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 08 May 2024 13:49:47 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: gont https://rezeda.blogin.hu/2024/05/08/konjunkturaerzekeles/#comment-24554 Wed, 08 May 2024 13:49:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40562#comment-24554 Én „aszittem” régen, hogy a Matolcsy egyedül olyan hülye, de nem! Komoly kihívója volt, csak hát két dudás egy csárdában…

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/05/08/konjunkturaerzekeles/#comment-24551 Wed, 08 May 2024 09:58:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40562#comment-24551 😜😛]]> Most nem azért. Nézzétek meg hogyan néz ki. Egy karikatura a manus. Pont olyan, mint az egész ország maga.. Röhej..🤪😜😛

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/05/08/konjunkturaerzekeles/#comment-24548 Wed, 08 May 2024 09:16:12 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40562#comment-24548 Valaha panelproliként azt kaptam a távhő reklamációra – rossz a hőérzetem. Na most akkor rossz a konjunktúraérzetem, gondolom ez ugyanaz a szar csak másik pofa eregeti.

Románia sok ismerősnek munkahely, mások bevásárolni járnak át Nagykárolyba, megint mások pedig a magyar oldalon vesznek olcsón ingatlanokat román állampolgárként.

A mindenkori aktuális seggfej meg lényegtelen, miről hablatyol.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/05/08/konjunkturaerzekeles/#comment-24545 Wed, 08 May 2024 07:52:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40562#comment-24545 ]]> Kedves Rezeda !

Asszem’ már írtam-írtunk párszor Trianonról. Nem ismételném, csak annyit hogy rendesen odatettük mi is (az elődeink ) érte.
Ehhez a „románozáshoz” meg csak két megjegyzés.

1. Május elsején a hírek arról szóltak Neriában, hogy Románia államadóssága X % -al megnőtt.
Capító ?? Románia. Államadósság. Május 1. Kossuth rádió.. Mégegyszer is : Capito??

2. Orsovai nagy barátom, (echte rumanien ) most hagyta ott a szegedi céget, mert otthon jobban fizető állást kapott..

No most ki az a hülye aki ezt nem látja. 🤪

]]>