Hozzászólások ehhez: Anyáink napja https://rezeda.blogin.hu/2024/05/06/anyaink-napja/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 06 May 2024 15:21:04 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/05/06/anyaink-napja/#comment-24491 Mon, 06 May 2024 15:21:04 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40547#comment-24491 Válaszként erre: Yeti

Tudom én, de szerinte mi már számtalanszor le lettünk hazaárulózva, háborúpártizva, annyitisérezve, félázsiaszerzetezve…szóval ehhez képest ő még lényegre törő és diplomatikus volt.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/05/06/anyaink-napja/#comment-24488 Mon, 06 May 2024 14:01:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40547#comment-24488 Válaszként erre: Ultron

Ezt így azért nem kellene 🙁

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/05/06/anyaink-napja/#comment-24485 Mon, 06 May 2024 11:54:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40547#comment-24485 Válaszként erre: polyvitaplex

Kétharmadé (születési neve: Egyharmad) legalábbis.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/05/06/anyaink-napja/#comment-24482 Mon, 06 May 2024 11:14:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40547#comment-24482 Válaszként erre: hj

Hú, képzelem, mi lesz a képen apák napján! Ugyanez a férfi, mert ő mindannyiunk édesapja!

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/05/06/anyaink-napja/#comment-24479 Mon, 06 May 2024 10:50:19 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40547#comment-24479 Válaszként erre: polyvitaplex

Talán ez már a „no gender” NER-es megvalósulása: az anyák napja fókuszba állított köszöntöttje egy hímnemű egyed.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/05/06/anyaink-napja/#comment-24476 Mon, 06 May 2024 09:20:27 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40547#comment-24476 Édesanyám üzeni, hogy a kurv@ anyádat, orbán viktor!

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/05/06/anyaink-napja/#comment-24473 Mon, 06 May 2024 09:00:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40547#comment-24473 Első ránézésre nem derül ki rögtön, hogy ki az édesanya, mert a képbe jobbról beletolakodó férfiarc kicsit eltakarja az idős nénit, aki a neme miatt az egyetlen kettejük közül, aki a bal oldalon látható kisgyerek anyja lehet. Azt viszont nem hinném, hogy a kisgyereknek ez a néni az anyja.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/05/06/anyaink-napja/#comment-24470 Mon, 06 May 2024 08:36:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40547#comment-24470 Ha a mindennapokban meg lennének ténylegesen becsülve az anyák, semmi szükség nem lenne efféle kijelölt álünnepekre.
Ugyanez a nők napja, munka ünnep, stb.

]]>