Hozzászólások ehhez: De ki pucolja majd az ablakot? https://rezeda.blogin.hu/2024/05/03/de-ki-pucolja-majd-az-ablakot/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 03 May 2024 16:54:24 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Kiss Erika https://rezeda.blogin.hu/2024/05/03/de-ki-pucolja-majd-az-ablakot/#comment-24356 Fri, 03 May 2024 16:54:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40523#comment-24356 10 hónap utazgatás, tehén ajándékozás , aláìrt mindent, amit elé toltak . Ezeket tudja felmutatni. Kirúgták, mint alkalmatlant, a feladatára érdemtelent ( jó, jó balek volt ) és ezek után élete végéig alsó hangon havi tìz milliò ft- ba kerül? Hát hülyék vagyunk mi ?

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/05/03/de-ki-pucolja-majd-az-ablakot/#comment-24347 Fri, 03 May 2024 11:17:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40523#comment-24347 🤪🤣]]> Kedves Rezeda !

Megkockàztatom, hogy az idiòta 64 fogù fülbevalò, mèg azok utàn is nyalja a Führere seggèt, hogy koncnak kdobatta a Sàndor palatàbòl.. Habàr ha a bukott elnôkôket, ès a regnàlòt is beleszàmìtjuk elèg komoly logisztika kell az idõbeosztàshoz.
Ìgy viszont èrthetõvè vàlnak titkàrnõk feladata is. Ès kõnyõrgõm, szegèny hogyan takarìtana kèt nyelvcsapàs kôzött ?? 🤪🤪🤣

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/05/03/de-ki-pucolja-majd-az-ablakot/#comment-24344 Fri, 03 May 2024 10:56:35 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40523#comment-24344 Mondjuk, ha megkérdeznének, én biztos nem fizetnék ezeknek az orbáni kinevezett kesztyűbáboknak egy fillért se (forintot se). Remélem, hogy a maffia bukása után ezt is meg fogják kérdezni! De ha nem kérdezik, csak megvonják tőlük a ki nem érdemelt juttatást, az is rendben lesz.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/05/03/de-ki-pucolja-majd-az-ablakot/#comment-24338 Fri, 03 May 2024 08:04:17 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40523#comment-24338 Élete végéig jár neki minden – no mármost, ki tudhatja, meddig az addig?
Más meg(a többség) élete végéig helóta marad.
Átlagban már jók lehetünk.
Pedig ellenirányban remélik az időt.
Az egyik, hogy örökké így legyen, a másik meg – ja az is, egy kis közmunkát is milyen lelkesen elfogadnak.

]]>