Hozzászólások ehhez: Mi lesz itt? https://rezeda.blogin.hu/2024/05/02/mi-lesz-itt-3/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 02 May 2024 14:51:15 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/05/02/mi-lesz-itt-3/#comment-24314 Thu, 02 May 2024 14:51:15 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40517#comment-24314 Mivel nem országgyűlési, hanem önkormányzati és EP-választás lesz, most a választók fejét nem annyira gazdasági, inkább politikai-ideológiai kérdésekkel érdemes megterhelni; nem az a fontos, hogy milyen lesz a költségvetés, lesz-e egyáltalán, hanem hogy hogyan lehetne megszabadulni a maradék ellenzéki városvezetéstől, és hogyan lehetne még inkább betartani az uniónak.
A költségvetéssel, eladósodással, elszegényedéssel egyáltalán nem kell foglalkozni.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/05/02/mi-lesz-itt-3/#comment-24311 Thu, 02 May 2024 14:20:59 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40517#comment-24311 Erről beszéltem, amikor jócskán elhamarkodottnak éreztem a jókedvű popcornozást. Ebben a moziban ugyanis csak mi szívhatjuk meg. Ők a legnagyobb káosz közepén is csak röhögnek és gazdagodnak.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/05/02/mi-lesz-itt-3/#comment-24212 Thu, 02 May 2024 06:33:19 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40517#comment-24212 A magyar az EU legmegadóztatottabb népe. Az egész gazdaság ezt nyögi. El nem tudom képzelni milyen plusz megszorítás jöhet még? Felemelik a 27%-os ÁFA-t duplájára?

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/05/02/mi-lesz-itt-3/#comment-24188 Thu, 02 May 2024 05:22:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40517#comment-24188 A népségnek kurvára felesleges segíteni bármiben is.
Pláne értelmezésben.
Nem igénylik, nem is tűrik jól az „okoskodást”.
Alavjuzzanak csak kedvükre, amíg bele nem döglenek.

]]>