Hozzászólások ehhez: Édes hazám https://rezeda.blogin.hu/2024/04/30/edes-hazam-2/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 30 Apr 2024 16:42:06 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/04/30/edes-hazam-2/#comment-24158 Tue, 30 Apr 2024 16:42:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40505#comment-24158 Válaszként erre: polyvitaplex

No gender = egy falunyi eunuch.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/04/30/edes-hazam-2/#comment-24155 Tue, 30 Apr 2024 14:14:10 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40505#comment-24155 A felirat a Beregsurány felől érkezők kedvéért angol nyelvű, hogy tudják, hol vannak. Hogy ez már nem az elvadult Kelet, hanem a kulturált Nyugat.
No War, make love, szabad a szex, persze csak akkor, ha rendesen meg vagytok esküdve.
No Gender, ez ugyanazt jelenti, szabad a szex, ha össze vagytok házasodva.
No Migration, nincs migrén.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/04/30/edes-hazam-2/#comment-24152 Tue, 30 Apr 2024 11:16:23 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40505#comment-24152 Volt idő, amikor még sajnáltam ezeket a buta népeket.
Évtizedekkel ezelőtt.
Ahogyan a haszonélvezőik régebben majd agyvérzésig dühítettek, ma már azokra is csak legyintek – nyukpics, oszt jóvan.
Majd kihalnak ezek is (sajna velem együtt, de ez van).
Aztán kezdődhet minden szarság előlről.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/04/30/edes-hazam-2/#comment-24149 Tue, 30 Apr 2024 08:29:57 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40505#comment-24149 Az ország tele ilyen „független” kiskirályokkal. Milliókból ültetnek 2 fát, Afrikában nyaralgatnak évente ötször, a hetedik réteg szigetelést pakoltatják fel a kizárólag általuk és a slepp által a havi osztogatáskor látogatott művházra, kéthetente új kocsi, napelempark a rezidencia tetején, miközben EU-s táblák törötten, az árokba hányva rohadnak…
Ezer és ezer miniorbán.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/04/30/edes-hazam-2/#comment-24146 Tue, 30 Apr 2024 08:24:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40505#comment-24146 Vajon Jánd mind a 720 lakosa tud angolul, vagy mivel úgysem mennek el még a falu határáig sem, így tökmindegy, hogy ott angol nyelvű vagy rovásírásos, esetleg – még inkább igazodva – cirill betűs tábla díszeleg?

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/04/30/edes-hazam-2/#comment-24134 Tue, 30 Apr 2024 07:08:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40505#comment-24134 Ha a magyar politika egy falu lenne, ahol a fidesznek, átutazóban, az elején az „Isten hozott” tábla volt kirakva, akkor a végén meg az „Ördög vigyen” tábla fogadja őket, és már régen túljutottak a falu közepén, a tábla is feltűnt a varangykirályék látóterében. Tegnap Magyar Péter szerintem sok szemet felnyitott.

]]>