Hozzászólások ehhez: Az Ibolya presszó titkai https://rezeda.blogin.hu/2024/04/28/az-ibolya-presszo-titkai/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 28 Apr 2024 19:39:02 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2024/04/28/az-ibolya-presszo-titkai/#comment-24074 Sun, 28 Apr 2024 19:39:02 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40487#comment-24074 Válaszként erre: polyvitaplex

🙂

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/04/28/az-ibolya-presszo-titkai/#comment-24062 Sun, 28 Apr 2024 18:50:15 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40487#comment-24062 Iboly Néni presszó.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/04/28/az-ibolya-presszo-titkai/#comment-24053 Sun, 28 Apr 2024 15:20:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40487#comment-24053 😍]]> Let the Sunshine.. 🤪😍

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/04/28/az-ibolya-presszo-titkai/#comment-24044 Sun, 28 Apr 2024 11:25:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40487#comment-24044 Válaszként erre: Coolman

Hát így lettünk „halfpennyk”, pedig valaha eurók szerettünk volna lenni.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/04/28/az-ibolya-presszo-titkai/#comment-24041 Sun, 28 Apr 2024 11:11:58 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40487#comment-24041 Skizofrénia (egyik nap dakota, másnap ninja, traktoros paraszt, szabadságharcos etc.), tévképzetek (munka, harc, ugribugri), demencia, megalománia, identitás-zavarok, istenkomplexus…

És ezt csak úgy messzirőlm

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/04/28/az-ibolya-presszo-titkai/#comment-24020 Sun, 28 Apr 2024 08:20:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40487#comment-24020 ]]> Én már félig Penny vagyok. A szám már tátva. Sarkon még nem fordultam.
És kedves Tom! Nem csak neked ennyire abszurd. ☹️

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/04/28/az-ibolya-presszo-titkai/#comment-24014 Sun, 28 Apr 2024 07:28:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40487#comment-24014 🤣]]> Kedves Rezeda !

Szerintem a csőlátó birkák, fel sem fogják mekkora szabadesésben zuhan az imádott Führer .
Most képzeljétek el , hogy a Nemény a Snapiba kezd el kampányolni, mert amit ez a görény művel ennél sokkal durvább ! Nem a Snapival , vagy az Ibolával van a gond, hanem a szitu .. Nem tudom ez csak nekem ennyire abszurd ??
Egyébként mindent elárul, tökéletes korrajz..🤪🤣

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/04/28/az-ibolya-presszo-titkai/#comment-24011 Sun, 28 Apr 2024 06:41:41 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40487#comment-24011 Gúnyaváltás helyett a ganyéváltás ideje lenne.
Ha választáson nem, akkor a kocsmában veretés szintén időszerű.

]]>